banner154
banner156

Sigorta Cini, Tria Sigorta İle Stratejik Ortaklık Gerçekleştirdi

banner207

Her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı korunması gerektiği felsefesini benimseyen Sigorta Cini, tüm sigorta branşlarında müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üreten Tria Sigorta ile stratejik ortalıklığa gitti.

Sigorta Cini, Tria Sigorta İle Stratejik Ortaklık Gerçekleştirdi
banner199

Kurulduğu günden itibaren tüm sigorta branşlarında müşterilerinin ihtiyaçlarına göre çözüm üreten Sigorta Cini, NN’in uzun yıllardır dağıtım ortağı olan Tria Sigorta ile elementer branşlarda stratejik ortaklığa gitti.

170 yıllık köklü geçmişe sahip olan ve 18’den fazla ülkede faaliyet gösteren, Amsterdam merkezli NN Group yatırımı olan Sigorta Cini bu yeni süreçte sigortacılık hizmetlerini İstanbul Ataşehir ve Trabzon ofislerinde Tria Sigorta müşterilerine Sigorta Cini deneyimi ve gücü ile hizmet vermeyi sürdürecek.

banner208

Bu işbirliği ile Tria Sigorta müşterileri, Sigorta Cini portföyünde yer alan 20 sigorta şirket ile çalışma imkanı bulurken farklı ürün seçeneklerinden de faydalanabilecek. Böylelikle Tria Sigorta’nın sigorta ve çözüm ortağı hizmetleri Sigorta Cini markası ile daha kaliteli ve daha güçlü bir şekilde devam edecek. Tria Sigorta ise kendi müşterilerin bireysel emeklilik ve hayat sigortası ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermeye devam edecek.

Karşılıklı gerçekleştirilen imza töreninin ardından konuşma yapan Sigorta Cini Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Aydınlı; “Bu işbirliği ile İstanbul Anadolu yakasındaki ilk merkez ofisimizi açtık. Bizim içinde bir ilk olan bu işbirliği ile daha da güçleneceğiz. Önümüzdeki günlerde bu işbirliği ile Trabzon’da dabir mağaza açarak mağaza sayımızı 34’e çıkartmayı hedefliyoruz” dedi.

Açılışta söz alan Tria Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Salih Şahin; “Uzun zamandır birlikte çalıştığımız ekibimizle birlikte Sigorta Cini ile sinerji yaratıp elementer branşlarda müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi ve bu alanda daha hızlı büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner213

banner135

banner203

banner64

banner78

banner133