banner206
banner156

Sigorta Haftası acentelerin haftası oldu

banner209

Her yıl mayıs ayının son, haziranın ayının ilk haftası'na denk gelen ''Sigorta Haftası'' bu yıl yine acentelerin çabalarıyla Türkiye'nin her noktasında coşkuyla kutlandı. Hafta'nın Ramazan ayına denk gelmesiyle özellikle acente derneklerinin organize ettiği iftar yemeklerinde sigorta bilinci adına neler yaplabilceği üzerine tartışma imkanı bulundu.

Sigorta Haftası acentelerin haftası oldu
banner147

Her yıl sigorta'nın hayatımızdaki önemini vurgulamak amacıyla kutlanan ''Sigorta Haftası'' Türkiye'nin her yerinde özellikle acenteler tarafından coşkuyla kutlandı. TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi öncülüğünde bir çok il ticaret odalarının da destekleriyle şehirlerde belediyelere ait panolara ''Sigorta Acenteden Alınır'' sloganlarıyla afişler asıldı. 

Gaziantep Ticaret Odası, Manisa Ticaret Odası gibi bir çok ticaret odası sigortacılık meslek komitelerinin organize ettiği paneller ve toplantılarda da sigorta haftası özelinde sigorta bilincini arttırmak adına çözüm önerileri konuşuldu.

SAİK BAŞKANI SİGORTA HAFTASINI KUTLADI

banner208
Sigorta Haber TV'ye konuk olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Levent KORKUT, Sigorta Haftası ile ilgili şu sözlere yer verdi; ''Öncelikle en içten dileklerimle sektörümüzün sigorta haftasını kutlarım. Bu hafta sadece bir kaç gün ile sınırlı kalmamalı dilimizin döndüğünce gücümüzün yettiğince senenin her günü biz sigortacılık haftasıymış gibi hareket ederek, sigortalının ve toplumun gözünde yarattığımız güvenle hep önde olmalıyız'' dedi.

GÜÇLÜ SİGORTA SEKTÖRÜ KALKINMANIN ANAHTARIDIR

TOSEF Başkanı Ünal ÜNALDI'da bir mesaj yayınlayarak, Ekonomik ve sosyal hayatda karşı karşıya olduğumuz risklerin sayısının her geçen gün arttığı bu çağda etkin risk yönetimi için güçlü bir sigorta sektörüne ihtiyaç vardır. Güçlü sigorta sektörü kalkınmanın ve istikrarın temel anahtarıdır, dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2019, 21:42
banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133