banner139
banner256

Sigortashop, Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri'ne devr edildi.

banner209

Sigorta sektörü'nün en büyük şube organizasyon markalarından biri olan Sigortashop, Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri'ne devr edildi. Sigortashop devir'i sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Sigortashop, Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri'ne devr edildi.
banner147

Sigorta sektorü'nün dikkatine ;

Türkiye’nin ilk birleşik Sigorta acentesi Sigortashop, 1 mart 2018 tarihi itibariyle Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından tüm varlık ve değerleri ile birlikte devir alınmış bulunmaktadır. Sektörün öncüsü Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinde hizmet vermek adına yola çıkmış Sigortashop, Türkiye ekonomisine yapmış olduğu katkılara ve Türk Sigorta sektörüne kazandırdığı değerlere bundan sonra da kesintisiz biçimde devam edecektir.

banner208
300'ün üzerinde sigorta emekçisinin tek bir çatı altında birleşerek, Türkiye'de eşi ve benzeri görülmemiş bir örgütlenme biçimi ile resmi anlamda en yaygın hizmet veren acentesi ünvanına sahip olan Sigortashop, Mert Grup Sigorta'nın kurumsal ve ilkeli değerleri ile birlikte bugün itibariyle Türkiye’nin en büyük acentesi haline gelmiştir. Sektörün lider markası Sigortashop, alışıla geldigi biçimde sektörümüzün dijitallesmesinde, teknik ve idari anlamda modernlesmesinde, yine öncü olmaya devam edecektir. Güçlü finansal ve idari yapisiysa Mert Grup Sigorta, Sigortashop isritakçileriyle birlikte el ele vererek sigortaya duyulan güveni arttırmak ve sektörün en önemli sorunlarından biri haline gelen kârlılık problemini geliştirdiği alternatif projelerle çözmeyi amaçlamaktadır.

Sektörümüz açısından her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan büyük acente yapılarının, bu tür birleşmelerle daha da kurumsal ve fonksiyonel hale gelebilmesi için mutlak süratle desteklenmeleri gerektigini düşünmekteyiz. Bugün 300 'un üzerinde sigorta aracisina istihdam sağlayan Sigortashop, bundan sonra da daha fazla sigorta emekçisi ile birlikte geleceğe güvenle bakmak istemektedir. Sektörde 10 yıldır resmi ve tescilli şubeleri vasıtasıyla üretim yapan, Türk Sigorta sektörünü geliştirmek için yüzlerce proje ortaya koymuş, 500 Yüz Milyon TL' nin üzerinde sigorta üretimi gerçektirmiş, Kattrilyonlarca değeri yıllar süresince teminat altına almak için gece gündüz mesai harcamış Sigortashop emekçilerini ve bu kıymetli markayı manüple etmek ve ortaya konan bu çabaları yok sayarcasına çeşitli spekülasyonlara alet etmek isteyenler dün olduğu gibi bugünde bu emellerine ulaşamayacaklardır.

Türkiye'nin en önemli iki büyük sigorta acentesi arasında gerçekleşmiş olan bu birleşmenin sektörümüz adına hayırlara vesile olmasını diler, sektörümüzün kıymetli emekçilerinin bilgilerine saygıyla sunarız.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2018, 00:23
banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ahmet Mevşim
Ahmet Mevşim - 2 yıl Önce

8 yildir ekmegini yedik en ufak bir gönül kirikligi yaratmadi. Allah yolunu acik etsin. Cocuklari seviyorum sonuna kadar arkalarindayim.

ender
ender - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun . Sektör için büyük kazanım

banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133