banner139
banner256

ŞURSAD Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Derneği sürücüleri uyardı.

banner209

ŞURSAD Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Nihat Fırathan Sürücülerin Kaza Tespit Tutanaklarını doldurmakta güçlük çektiklerini artık uygulama üzerinden müracaat yapabileceklerini söyledi.

ŞURSAD Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Derneği sürücüleri uyardı.
banner147

Sigortahaber.com.tr - ŞURSAD Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Nihat Fırathan, Sürücülerin Kaza Tespit Tutanaklarını doldurmakta güçlük çektiklerini cep telefonlarına indirilecek uygulama ile kaza halinde artık uygulama üzerinden müracaat yapabileceklerini söyledi.

İos ve Android cep telefonlarına uyarlı yapılan uygulama ile artık kaza yerinden sistem üzerinden müracaat edilebileceğini müjdeleyen Fırathan, bu şekilde hem hızlı hemde basit olarak müracaatın gerçekleştiğini söyledi.

Mobil Kaza Tutanağı uygulaması ile kaza anında tutanağınızı çok hızlı bir şekilde oluşturabileceğini belirten Fırathan, sürücülerin cep telefonlarına ücretsiz olarak Mobil Kaza Tutanağı uygulamasını indirmelerini istedi. Daha önce formlara yaklaşık 1 saat süren doldurma işleminin uygulama ile 4 dakika gibi kısa süreye indiğini belirten Fırathan, uygulamanın kaza yerlerindeki trafik sıkışıklığının da ortadan kaldırdığını söyledi.

banner208
En Az İki Kişinin Karıştığı Maddi Hasarlı Kazalarda Mobil Kaza Tutanağı’nın kullanılabileceğini belirten Fırathan, uygulama hakkında şu bilgileri verdi.

Bilgileri tek tek girmekle uğraşılmadan poliçe bilgilerine ulaşmak için poliçe üzerindeki kare kodu okutmak yeterli olacak.

Aracın; şasi numarası, markası, modeli, model yılı vb. bilgilerini girebilmek için uğraşan sürücüler uygulama ile artık poliçe bilgilerine ulaşıldığı anda araç bilgileri otomatik olarak ekranlarında olacak.

Önceden oluşturduğunuz profili kullanarak tutanak oluşturma süresini kısaltın Araç bilgileri, ehliyet ve ruhsat resimlerini girerek profil oluşturabilirsiniz. Tutanak oluştururken tek yapmanız gereken profilinizi seçmek.

Sanliurfa63.com

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133