banner154
banner156

Tarsus Ticaret Odası Sigorta Meslek Komitesi, Sigorta Haftası'nı “Sağlık” üzerine yoğunlaştırdı

banner209

Tarsus Ticaret Odası Sigorta Meslek Komitesi, Sigorta Haftası'nı “Sağlık” üzerine yoğunlaştırdı
banner205

TARSUS Ticaret ve Sanayi Odası’nın en etkin komitesi olan Sigortacılık Meslek Komitesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Sigorta Haftası’nı dolu dolu kutlayacak.

Bu yıl “Sağlık” konusu üzerine etkinlikler yapacak olan Komite üyeleri, etkinlikler öncesinde sıkı şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

TSO Sigortacılık Meslek Komitesi dönem başkanı Tahsin Eker, sigortacılar ve TSO yöneticileri Salih Özçelikçi, Osman İnandıoğlu, Arzu Yıldız, Hayati Uslukul, Ahmet Tavşan, Yavuz Yaramış, Erhan Yıldırım ve Ali Binay, gazetemiz yazı ailesini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Komite dönem başkanı Tahsin Eker, özellikle tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında Medical Park Hastanesi ile yaptıkları anlaşma kapsamında sadece 15 TL karşılığında tüm TSO üyelerinin kardiyoloji ve dahiliye branşlarında check up yapma imkanı sağladıklarını ifade etti. Eker, bu anlaşmadan tüm TSO üyelerin faydalanması gerektiğini vurguladı.

banner208
Sigortacılık Haftası 2018 programı şu şekilde gerçekleştirilecek:

28 Mayıs Pazartesi Yarenlik Alanı saat 11.00-14.00 arasında KETEM (Tansiyon ve kit dağıtımı)

Medical Park (Tansiyon ve açlık kan şekeri ölçümü etkinliği)

30 Mayıs Çarşamba günü ise TSS tanıtımı; Kriz, Stres ve Öfke Yönetimi bilgilendirme toplantısı ile 1 Haziran Cuma günü Kenzin’de Kanser bilgilendirme etkinliği düzenlenecek.

Kaynak:  Yeniguneygazetesi.com

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner213

banner135

banner203

banner64

banner78

banner133