banner315
banner256

XRP (Ripple)’dan bir ilk

banner209

XRP(Ripple) kullanıcı topluluğu oldukça geniş olmalarının yanı sıra belki de kripto para ekosistemi içerisinde en aktif topluluktur. Bu topluluğun aktifliği kripto para ekosistemine yeni kullanıcılar ve geliştiricilerin dahil olmasını yön veriyor.

XRP (Ripple)’dan bir ilk
banner147

Tüm bunların sonucu olarak da Ripple(XRP) merkeziyetli birkaç ürünün geliştirilmesi kaçınılmaz oldu.

banner208
Önemli bir geliştirici olan SchlaubiD, Google Chrome eklentisinin son gelişmesi hakkında bir tweet paylaştı. Bu Google Chrome eklentisi sayesinde XRP cüzdanlarının güvenirliliği sorgulana bilecek. Başka kripto paraların cüzdanlarının güvenirliğini kontrol etmek için araçlar bulunsa da bu tür bir hamleyi bir eklenti sayesinde kontrol etmek türünün tek örneğidir. Aynı geliştirici daha önceden elinizde ki XRP’leri e-posta aracılığı ile göndermeyi sağlayan bir eklenti oluşturmuştu.

RIPPLER GELİŞTİRMELERİ KARŞISINDA WESTERN UNION DİKKAT ETMELİ

XRP transferleri oldukça hızlı gerçekleşmektedir. Bu duruma mikro ödemelerde dahildir. Bu hızlı transfer işlemleri XRP topluluğu tarafından oldukça iyi bilinmektedir. Bu hızlı transfer gücü ve bitmek bilmeyen geliştirme çabaları sayesinde oldukça destek bulan XRP için birçok platformdan destek gelmektedir. Mikro ödemeler Wietse Wind isimli geliştiricinin Reddit, Twitter ve birkaç platformda mevcut olan XRP TipBot’u geliştirmesi ardından daha bir popülerleşti. Bu durum karşısında Ripple şirketi, geliştirici Wietse Wind’e gelecekte yapacağı girişimler ve geliştirmeler için Xpring ile yapmış olduğu yatırımları destekledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 14:45
banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133