banner315
banner156

JCR Eurasia Rating'den Albaraka Türk'e Yüksek Not...

banner209

JCR Eurasia Rating (JCR) Albaraka Türk’ün Sermaye Piyasası Kurulu’nun Kurumsal Yönetişim İlkeleri ile Genel Uyumu konusundaki notunu yukarı yönlü revize ederek, bankaya Pozitif Görünüm verdi.

JCR Eurasia Rating'den Albaraka Türk'e Yüksek Not...
banner147

Japon Derecelendirme Kuruluşu JCR Eurasia Rating (JCR) Albaraka Türk Katılım Bankası’nın Sermaye Piyasası Kurulu’nun Kurumsal Yönetişim İlkeleri ile ilgili uyum notunu yukarı yönlü revize ederek, bankaya Pozitif Görünüm verdi.

banner208
JCR değerlendirme raporunda, Albaraka’nın yeni Yatırımcı İlişkileri mobil uygulamasını, Yönetim Kurulu Sekreterliği’nin yakın zamanda bağımsız bir departman olarak ayrılmasını, yeni Yönetim Kurulu ilişkili atamaları ve bunların yanı sıra dijitalleşme atağını, şeffaflık, erişim, etkinlik ve kamuyu aydınlatmayı geliştiren faktörler olarak değerlendirdi.

Konuyla ilgili olarak değerlendirmede bulunan Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Malek K. Temsah: “Şeffaflığımızın sürekli gelişimi, tüm paydaşlarımıza kapsamlı erişimin sağlanması kurumumuzun temel sorumluluklarıdır. JCR tarafından notumuzun yükseltilmesi ve pozitif görünüm verilmesi de, bu sorumluluklarımızı en üst düzeyde yerine getirmek için verdiğimiz çabaların bir göstergesidir.” şeklinde konuştu.

banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133