banner139
banner156

Tatile çıktığınızda dişçilere servet ödemeyin!

banner209

Son günlerde Türkiye’de etkisini Afrika sıcaklıkları dolayısıyla vatandaş kendisini tatil köylerine atmaya başladı. Tatilde başlayan diş ağrılarından korkmamak için sizde hemen seyahat sigortası yaptırın ve sağlığa para ödemeyin.

Tatile çıktığınızda dişçilere servet ödemeyin!
banner147

Türkiye’de etkisini göstermeye başlayan Afrika sıcaklıkları her geçen gün hayatı olumsuz etkiliyor. Tatile çıktığınızda dişçilere servet ödememek için hemen şimdi sizde seyahat sigortası yaptırın. Seyahat sigortası yaptırdıktan sonra her türlü sağlık sorununda sigortanızı kullanma ayrıcalığına sahipsiniz. Diş ağrıları ve dolgu düşmesi gibi durumlarda sigortadan yararlanarak tatilinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

YURT DIŞINDA BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR

banner208
Özellikle yurt dışı tatillerinde yada iş gezilerinde çok küçük bir diş ağrısı sizin bütün gezinizi kabusa çevirebilir. Yada farklı şeyler denerken dolgunuz düşebilir ve yine dişçi aramak zorunda kalırsınız. Sigorta şirketlerinin yurt dışı seyahat sigortası paketleri ile birlikte sizde dişçilere servet ödemek zorunda kalmazsınız.

ACİL DİŞ TEDAVİLERİNDE GEÇERLİ OLUYOR

Türkiye’nin en çok bilinen sigorta şirketlerinden birisi olan Anadolu Sigorta, 60 avroya kadar acil diş masraflarını karşılıyor. Yurt dışı seyahat sigortası yaptıran herkes bu imkanlardan faydalanabiliyor. Tatile çıktığınızda yararlanabileceğiniz bu fırsatlar için sizde sadece diş masraflarınızı değil, asgari sağlık sigortanızı yaptırdıktan sonra dışarı çıkın.

banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133