banner206
banner156

Anadolu Hayat Emeklilik ‘Türkiye İş Bankası Başarılı Şubeler Buluşması’nı Antalya’da Gerçekleştirdi

banner209

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün öncü şirketi Anadolu Hayat Emeklilik, Türkiye İş Bankası’nın başarılı şubeleri ile geleneksel olarak bir araya geldiği buluşmayı bu sene 20-22 Nisan tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirdi.

Anadolu Hayat Emeklilik ‘Türkiye İş Bankası Başarılı Şubeler Buluşması’nı Antalya’da Gerçekleştirdi
banner199

Anadolu Hayat Emeklilik, her yıl düzenlediği ve Türkiye İş Bankası’nın başarılı şubeleri ile bir araya geldiği geleneksel buluşmayı bu sene 20-22 Nisan tarihlerinde Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Hotel’de gerçekleştirdi. Türkiye İş Bankası Başarılı Şubeler Buluşması’na Anadolu Hayat Emeklilik ve Türkiye İş Bankası’nın üst yönetimi ile başarılı şube müdürleri katıldı.

banner208
Açılış kokteylinde konuşma yapan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan, Anadolu Hayat Emeklilik’in sektördeki başarısının ardında İş Bankası şubelerinin çok önemli bir yeri olduğunu belirtti. Sektörü ve şirketin performansını da değerlendiren Erkan, “2017 yılı bizim için başarılı bir yıldı. Sektördeki öncü rolümüzü pekiştirmeye devam ediyoruz. Anadolu Hayat Emeklilik dengeli ve kârlı büyümesini sürdürerek bireysel emeklilik sektöründe bugün itibarıyla 1 milyon 145 bin katılımcı sayısına ve devlet katkısı dâhil 15,3 milyar TL fon büyüklüğüne ulaşmış durumda. Hayat sigortası tarafında ise Mart sonu itibarıyla 151 milyon TL prim üretimi gerçekleştirdik. Bu başarılarda İş Bankası şubelerinin çok büyük katkısı var. İnanıyorum ki bu yılı da güzel sonuçlarla tamamlayacağız” dedi.

Etkinlik kapsamında üstün performans gösteren İş Bankası şube müdürleri, bölge müdür yardımcıları ve bölge müdürlerine çeşitli kategorilerde kazandıkları ödüller takdim edildi.

Tüm katılımcılar çeşitli turnuvalara da katılarak keyifli bir hafta sonu geçirdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2018, 23:42
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner213

banner135

banner203

banner64

banner78

banner133