“Cardif’te Yaşam” sevgiyle tazeleniyor

BNP Paribas Cardif’te 14 Şubat, “Cardif’te Yaşam Sevgiyle Tazeleniyor” etkinliğiyle kutlandı.

“Cardif’te Yaşam” sevgiyle tazeleniyor

BNP Paribas Cardif’te 14 Şubat, “Cardif’te Yaşam Sevgiyle Tazeleniyor” etkinliğiyle kutlandı. Kadın, topluma fayda, kültür-sanat, spor-sağlık ve inovasyon konularında kurulan gruplarda buluşan Cardif çalışanları ‘dolu dolu’ bir Sevgililer Günü geçirdi.

BNP Paribas Cardif, çalışanları için “Cardif’te Yaşam Sevgiyle Tazeleniyor” mesajıyla yeni bir çalışmaya imza attı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde düzenlenen ofis içi etkinlikleriyle Cardif’in hayatın her noktasına dokunan grupları bir araya geldi, çalışanlar dopdolu bir Sevgililer Günü geçirdi. Güne masaj etkinliğiyle başlayan ardından BodyWorks egzersizi ile devam eden BNP Paribas Cardif çalışanları, detox suları ve nefes teknikleri atölyesi ile tazelenme fırsatı yakaladı.

Çalışanlarının yüzde 60’ı kadınlardan oluşan şirket için ‘Kadın’ başlığı altındaki tüm çalışmalar farklı bir önem taşıyor. Kültür ve Sanat Kulübü ekipleri kariyer yolunda farklı yetkinlikleri kullanarak değer yaratırken, Spor ve Sağlık Kulübü’nde yer alacak takımlar turnuvalar için hazırlıklara başlıyor. Topluma Fayda Kulübü insanı ve değer verdiklerini koruyan bir grubun parçası olarak topluma değer yaratmayı sürdürürken, İnovasyon Kulübü ‘cinfikirleri’yle fark yaratmayı hedefliyor. En büyük varlığını çalışanları olarak gören BNP Paribas Cardif, organizasyon içinde mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratarak, Cardif’te Yaşam hikayelerini geleceğe taşımaya hazırlanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER