banner143
banner156

“Cardif’te Yaşam” sevgiyle tazeleniyor

banner209

BNP Paribas Cardif’te 14 Şubat, “Cardif’te Yaşam Sevgiyle Tazeleniyor” etkinliğiyle kutlandı.

“Cardif’te Yaşam” sevgiyle tazeleniyor
banner147

BNP Paribas Cardif’te 14 Şubat, “Cardif’te Yaşam Sevgiyle Tazeleniyor” etkinliğiyle kutlandı. Kadın, topluma fayda, kültür-sanat, spor-sağlık ve inovasyon konularında kurulan gruplarda buluşan Cardif çalışanları ‘dolu dolu’ bir Sevgililer Günü geçirdi.

banner208
BNP Paribas Cardif, çalışanları için “Cardif’te Yaşam Sevgiyle Tazeleniyor” mesajıyla yeni bir çalışmaya imza attı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde düzenlenen ofis içi etkinlikleriyle Cardif’in hayatın her noktasına dokunan grupları bir araya geldi, çalışanlar dopdolu bir Sevgililer Günü geçirdi. Güne masaj etkinliğiyle başlayan ardından BodyWorks egzersizi ile devam eden BNP Paribas Cardif çalışanları, detox suları ve nefes teknikleri atölyesi ile tazelenme fırsatı yakaladı.

Çalışanlarının yüzde 60’ı kadınlardan oluşan şirket için ‘Kadın’ başlığı altındaki tüm çalışmalar farklı bir önem taşıyor. Kültür ve Sanat Kulübü ekipleri kariyer yolunda farklı yetkinlikleri kullanarak değer yaratırken, Spor ve Sağlık Kulübü’nde yer alacak takımlar turnuvalar için hazırlıklara başlıyor. Topluma Fayda Kulübü insanı ve değer verdiklerini koruyan bir grubun parçası olarak topluma değer yaratmayı sürdürürken, İnovasyon Kulübü ‘cinfikirleri’yle fark yaratmayı hedefliyor. En büyük varlığını çalışanları olarak gören BNP Paribas Cardif, organizasyon içinde mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratarak, Cardif’te Yaşam hikayelerini geleceğe taşımaya hazırlanıyor.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133