banner139

banner156

Cigna Finans’ta üst düzey atama

banner209

Uluslararası sağlık ve sigorta devi Cigna ile Türkiye’nin en büyük bankalarından QNB Finansbank ortaklığında faaliyet gösteren emeklilik ve hayat sigortası şirketi Cigna Finans’ta Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı, sektörün deneyimli ismi Sarp Demiray oldu.

Cigna Finans’ta üst düzey atama
banner199
banner147

Sigortahaber.com.tr - Uluslararası sağlık ve sigorta devi Cigna ile Türkiye’nin en büyük bankalarından QNB Finansbank ortaklığında faaliyet gösteren emeklilik ve hayat sigortası şirketi Cigna Finans’ta Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı, sektörün deneyimli ismi Sarp Demiray oldu.

Geçtiğimiz ay Express Scripts’i 67 milyar dolara satın alan uluslararası sağlık ve sigorta devi Cigna ile Türkiye’nin en büyük bankalarından QNB Finansbank ortaklığında faaliyet gösteren emeklilik ve hayat sigortası şirketi Cigna Finans, genel müdür değişikliği sonrasında müşteri odaklı büyüme stratejisine hız veriyor. Sigortada uçtan uca dijitalleşme ve mobil teknoloji uygulamaları, inovatif ve kişiselleştirilmiş ürünler, mükemmelleştirilmiş müşteri deneyimi, hayat sigortası pazarında liderlik gibi hedefleri doğrultusunda kadrosunu yeni isimlerle güçlendiren Cigna Finans, bu strateji doğrultusunda bünyesine son olarak Sarp Demiray’ı kattı. Demiray, Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak şirketin pazarlama, ürün ve inovasyon stratejisi, dijital servis yönetimi, kanal geliştirme ve iş ortaklıkları fonksiyonlarından sorumlu olacak.

Sarp Demiray, 20 yıllık finans kariyerinde Garanti ve Akbank’ta stratejik pazarlama, perakende bankacılığı, CRM ve müşteri programları yönetimi, direkt bankacılık, ürün ve kanal geliştirme konularında üst düzey yönetici olarak görev aldı. Son olarak 2014 yılında Ata Online Genel Müdürü olarak transfer olduğu Ata Finans Grubu bünyesinde Grup CDO’su rolünü yürütüyordu. ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Lisans ve ODTÜ İşletme MBA derecelerine sahip olan Demiray, evli ve iki çocuk babası.

banner208

Cigna Finans, müşterilerin gerçek ihtiyaçlarından yola çıkarak dizayn ettiği yenilikçi sigortaları, proaktif müşteri ilişkisi ve sektörde dijital liderlik odaklı teknoloji yatırımlarıyla müşterilerinin yaşam kalitelerini artırıyor.

CIGNA FİNANS EMEKLİLİK HAKKINDA:

04.07.2007 tarihinde kurulan Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş., emeklilik ve hayat sigortası ürünleri sayesinde sizi ve sevdiklerinizi yaşamın olası finansal risklerine karşı koruma altına almayı amaçlayan bir hayat ve emeklilik şirketidir.

Cigna’nın Global’de elde ettiği sektör ve dijital alandaki liderlik deneyimini Türkiye’deki yansımasıyla yol alan Cigna Finans, bugün 1 milyonu aşkın müşterisine hizmet vermeye devam etmekte ve müşterisi nezdinde oluşturduğu güven sayesinde fark yaratmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için www.cignafinans.com.tr’yi ziyaret edebilir ya da 0850 222 0 860 numaralı Çağrı Merkezimiz’den bize ulaşabilirsiniz.

banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133