banner190
banner156

Katılım Emeklilik'ten çağrı merkezi atağı

Dijitalleşme, değişim ve dönüşüm faaliyetlerine devam eden Katılım Emeklilik bu kapsamda son olarak Turkcell Global Bilgi Çağrı Merkezi ile anlaştı. İş birliği, Katılım Emeklilik’in yapay zeka teknolojileriyle desteklenen entegre uygulamalarıyla uyum halinde çalışacak.

Katılım Emeklilik'ten çağrı merkezi atağı

AlBaraka Türk Katılım Bankası ve Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın güç birliğinden doğan Katılım Emeklilik, çağrı merkezi hizmetleri için Türkiye’nin müşteri deneyimi çözümleri merkezi Turkcell Global Bilgi’yi tercih etti. Bireysel emeklilik ürünlerinin yanı sıra hayat sigortası, ferdi kaza sigortası ve sağlık sigortası alanlarındaki ürünleriyle Katılım Emeklilik’in tüm müşteri hizmetleri bundan böyle Turkcell Global Bilgi çatısı altında yönetilecek.

Her şey müşteri memnuniyeti için

Sigortacılık sistemine yeni bir anlayış kazandırdıklarını belirten Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, “Genç bir marka olmamıza rağmen teknolojiyi merkeze alarak sektörün iki katı hızla büyüyoruz. Dijitalleşerek marka imajını ve itibarını yükseltiyoruz. Tüm bunlara paralel olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmayı da ana hedef olarak görüyoruz. Bu kapsamda çağrı merkezi iş birliğini çok önemsiyoruz. Bu iş birliği ile müşteri çağrılarına cevap verme hızımız katlanarak artacak. Pek çok birimimizde verimlilik sağlamış olacağız.” dedi.

Yapay zeka teknolojileri ile desteklenecek

Ayhan Sincek sözlerine şöyle devam etti; “Dijitalleşme çalışmaları çerçevesinde yapay zekayı kullanan robot çözümlerimiz de yakında devreye girecek. Çağrı merkezi ile geliştirdiğimiz yeni teknolojik sistemlerimizle sosyal medya, mobil ve diğer web kanallarımızla entegre bir sistem oluşturuyoruz. Tüm çalışmalarımızın odağında müşteri bulunuyor. Bu vizyonla yola çıkarak müşteri hizmetlerinde yenilikçi bir anlayışı ortaya koymayı hedefliyoruz. Türkiye’nin lider sigorta şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. ”

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 16:04
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner203

banner64

banner78