banner154
banner256

MetLife, UN Women Değişim İçin Küresel İnovasyon Koalisyonu’na katıldı

banner209

MetLife, çeşitliliği ve kapsayıcılığı artırmak için bu küresel koalisyona katılan ilk sigorta şirketi oldu.

MetLife, UN Women Değişim İçin Küresel İnovasyon Koalisyonu’na katıldı
banner147

Sigortahaber.com.tr - MetLife, çeşitliliği ve kapsayıcılığı artırmak için bu küresel koalisyona katılan ilk sigorta şirketi oldu.

New York, 4 Mart 2019 – MetLife, (NYSE: MET) bugün UN Women Değişim İçin Küresel İnovasyon Koalisyonu‘na katılan 27’inci şirket ve ilk sigorta şirketi olduğunu duyurdu. UN Women ile özel sektörden, akademiden ve sivil toplum kuruluşlarından önemli temsilciler arasında yapılan dinamik bir ortaklığın ürünü olan Koalisyon, inovasyon pazarını kadınlar için daha iyi hale getirmeye, pazar genelinde cinsiyet eşitliğinin sağlanmasına ve kadınları güçlendirmeye odaklanıyor.

banner208
UN Women Değişim İçin Küresel İnovasyon Koalisyon duyurusu, MetLife’ın New York’taki merkezinde düzenlenen Dünya Kadınlar Günü forumunda yapıldı.

Gelişmeyle ilgili yorum yapan ABD İş, EMEA Başkanı ve MetLife’ın göreve yeni başlayacak olan CEO’su Michel Khalaf, “UN Women Değişim İçin Küresel İnovasyon Koalisyonu’na davet edilmiş olmak, MetLife’ın çeşitlilik ve kapsayıcılık taahhüdünün ve herkes için fırsatlar yaratan yenilikçi çözümler geliştirme hedefine olan bağlılığının bir kanıtıdır. Koalisyon’la birlikte MetLife olarak dünyadaki tüm kadınların hayatında daha büyük bir etki yaratmak için çalışacak olmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

MetLife’ın çeşitlilik ve kapsayıcılık taahhüdü hakkında daha fazla bilgiye https://www.metlife.com/diversity adresindeki MetLife’ın Çeşitlilik ve Kapsayıcılık sayfası ve https://www.internationalwomensday.com/MetLife adresindeki Dünya Kadınlar Günü web sitesi üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca 2019 Dünya Kadınlar Günü ile ilgili haberleri ve gelişmeleri #innovateforchange hashtag’i üzerinden takip edebilirsiniz.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133