banner143
banner156

NN, acetenleriyle yılın ilk yarısını değerlendirip yeni hedeflerini paylaştı

NN Hayat ve Emeklilik, yeni uygulama ve kampanyalarını önce acentelerine anlattı.

NN, acetenleriyle yılın ilk yarısını değerlendirip yeni hedeflerini paylaştı

Emeklilik hizmetleri ve sigorta alanındaki ürünleri ile müşterilerinin finansal geleceklerini güvence altına alan NN Hayat ve Emeklilik, acenteleriyle Kars’ta buluştu. Katerina Sarayı’nda bir araya gelen 16 acente, 2019 hedef ve kampanyalarını Acenteler Satış Müdürü Özcan Köseoğlu’ndan dinledi.

NN Hayat ve Emeklilik’in üçer aylık dönemlerde gerçekleştirdiği acenteler toplantısının bu yılki ikinci ayağı, Türkiye’nin en doğu ili Kars’ta yapıldı. 6-7 Temmuz tarihlerinde Katerina Sarayı’nda gerçekleşen ve ‘Acente Konseyi’ adı verilen toplantıya 16 acente temsilcisi katıldı. 2018 yılının ilk yarısının değerlendirildiği toplantıda Acenteler Satış Müdürü Özcan Köseoğlu, 6 aylık değerlendirmenin ardından 2018 yılının kalanında düzenlenecek kampanyalarla ilgili de bilgi verdi ve acentelerin görüşlerini aldı.

NN Hayat ve Emeklilik Müşteri Deneyimi ve Analitiği Müdürü Banu Keskin, mevcut ve yeni müşterilere; BES’e dahil olma amaçlarını tanımlama ve ileride ulaşacakları birikime dair similasyon yapma imkanı veren kişiselleştirilmiş uygulama Hedefmatik’i anlattı.

Ayrıca toplantıda Hukuk Müdürü Özge Yurdal tarafından özellikle sektörümüzde önemli yükümlülükler getiren Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve acente sahiplerine getirdiği sorumluluk ile mevzuatın verdiği haklara ilişkin bilgilendirme yapıldı.

Acenteler, toplantıların ardından Ani Harabeleri ve Çıldır Gölü gibi Kars’ın turistik mekânlarını da gezdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 13:28
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner203

banner64

banner78