banner139
banner156

NN Hayat ve Emeklilik, ‘Kağıtsız BES’ dönemini başlatıyor

banner209

Dijital alanda yenilikçi ve müşteri odaklı çözümler sunan NN Hayat ve Emeklilik, Bireysel Emeklilik Sistemi başvurularında hızlı, kolay ve güvenli işlem olanağı sağlayan yeni çözümü ‘Kâğıtsız BES’i hayata geçirdi.

NN Hayat ve Emeklilik, ‘Kağıtsız BES’ dönemini başlatıyor
banner147

Devamlı gelişen dijital dünyanın dinamiklerini yakından takip ederek, yenilikçi ve müşteri odaklı çözümler sunan NN Hayat ve Emeklilik, bu kapsamda yeni çözümü ‘Kâğıtsız BES’i kullanıma sundu. Sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan ‘Kâğıtsız BES’, kullanıcılarının başvuru süreçlerinden kâğıdı çıkartarak, dijital onay sayesinde vakit kaybetmeden başvurularını gerçekleştirme imkânı sağlıyor.

banner208
Müşterilerinin zaman ve ihtiyaçlarını önemseyerek çözümler geliştiren NN Hayat ve Emeklilik, BES başvuru süreçlerini optimize ederek, hızlı, kolay ve güvenli başvuru olanağı tanıyor. BES başvuruları için gerekli 12 adımlık satış adımını 7 adıma indiren NN Hayat ve Emeklilik, zamandan tasarruf sağlamanın yanı sıra kâğıt kullanımını kaldırarak çevreye duyarlı bir başvuru süreci sunuyor.

NN Hayat ve Emeklilik Operasyon ve Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Metin Gül, dijitaldeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşteri odaklı, hayatı kolaylaştıran çözümler sunduklarını vurgulayarak, “NN Hayat ve Emeklilik olarak, son iki yıldır dijital alanda önemli adımlar atarak sektörde ilkleri hayata geçirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kâğıtsız BES ürünümüz ile süreçleri optimize ederek, 12 adımdan oluşan satış sürecini 7 adıma düşürerek, hem satış kalitesini arttırmaya hem de satış kanallarımız ve müşterilerimizin zamanlarını almadan hayatlarını kolaylaştırmaya özen gösterdik. Bireysel Emeklilik Sistemi’ndeki yeni dönemimiz ile katılımcılar başvuru aşamasında geçtikleri form doldurma süreci ve harcadıkları zaman yerine, dijital onay mekanizması ile başvurularını gerçekleştirebilecek” dedi.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133