banner206

banner156

NN, İş Ortakları ile son çeyrekte yeni kampanyalara hazırlanıyor

banner209

Yenilikçi ve müşteri odaklı çözümler sunan NN Hayat ve Emeklilik’in en önemli satış kanalları arasında bulunan İş Ortakları (Joint Venture) ekibi, Prag’ta buluştu. Yılın son çeyreğini değerlendiren ekip, gelecek dönem projelerini de masaya yatırdı. 

NN, İş Ortakları ile son çeyrekte yeni kampanyalara hazırlanıyor
banner199
banner79

2011 yılında Türkiye'nin ilk ve tek Ortak Girişim Projesi'ni başlatan NN Hayat ve Emeklilik’in en önemli satış kanallarından biri olan İş Ortakları (JV) ekibi, Prag’ta buluştu. Makinist Vip Sigorta, Sigortaofisi Plus ve Ünlem Sigorta olmak suretiyle hali hazırda 3 ayrı ortak girişim şirketi bulunan NN, JV ekibiyle beraber yılın son çeyreğine ait kampanyaların yanı sıra yeni projeleri de değerlendirdi. 

banner208
Yılın son çeyreğine dair kampanyaların da konuşulduğu eğlenceli buluşmada, JV ekibinin kanaldan beklentileri, istekleri ve yeni projeler konuşuldu. İş ortaklarından Mehmet Gündoğdu, Osman Çolak, Gökhan Uçar, kampanya döneminde ilk 20’ye giren satış danışmanları, en etkin 3 ekip lideri ve en etkin bölge müdürü ile NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Emine Sebilcioğlu önderliğinde NN Hayat ve Emeklilik çalışanları Cem Gençal, Serpil İpek, Ferda Özer ve Altan Özcan’ın katıldığı motivasyon toplantısında ortakların kanaldan beklentileri ve istekleri de masaya yatırıldı.

İş Ortakları (JV) iş birliği ile kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı yaklaşımla ürün ve hizmetlerini Türkiye'nin her yerine ulaştırdıklarını belirten NN Hayat ve Emeklilik Finans ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Emine Sebilcioğlu, “Hali hazırda, %50 ortaklığımızın bulunduğu 3 ayrı şirket ile beraber Türkiye’nin 11 kentinde 170 çalışan ile, NN ürün ve hizmetlerini toplamda 42 bin müşteriye ulaştırıyoruz. ” dedi.

Türkiye'deki acente pazarında eşi benzeri olmayan bir uygulama olarak ön plana çıkan İş Ortakları (Joint Venture),NN Hayat ve Emeklilik'in tecrübesi ve güçlü sermaye yapısı ile acentelerin saha tecrübesini bir araya getiriyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 13:46
banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133