banner258
banner256

SAİK Başkanı Perpa tv'ye konuk oldu

banner209

Türkiye Odalar Borsalar Birliği sigorta acenteleri icra komitesi başkanı Levent Korkut, Türkiye'nin en büyük ticaret merkezlerinden biri olan Perpa ticaret merkezi'nin yayın kuruluşu perpa tv'ye konuk oldu. Sayın Korkut, ''Sigorta Haftası'' başta olmak üzere bir çok konuya değindi.

SAİK Başkanı Perpa tv'ye konuk oldu
banner147

TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi başkanlığına seçildikten sonra sektörde ziyaretlerine ve toplantılarına hız veren Levent Korkut, başta acentelerin olmak üzere sektörün sorunlarını ve çözüm önerilerini her platformda dile getiriyor. Geçtiğimiz günlerde Sigorta Haber TV'nin canlı yayınından sonra Perpa TV'ye konuk olan Korkut, perpa ticaret merkezi acentelerine davetlerinden dolayı teşekkür etti.

banner208
Özellikle son yıllarda sigorta acentelerinin sorunlarını bir çok noktada yüksek sesle dile getiren Levent Korkut'a perpa acentelerinin ilgisi gözden kaçmadı. İstanbul Ticaret Odası sigortacılık meslek komitesi başkanlığı döneminde de acentelerin yoğun desteğiyle sorunları ilgililerine ulaştırmayı başaran SAİK başkanı öyle görünüyor ki SAİK başkanlığı döneminde de acentelerin desteğiyle bir çok konuya çözüm bulacak.

TÜM PAYDAŞLARIN SİGORTA HAFTASINI KUTLUYORUM

Acentelerin icra noktasında en önemli koltukta oturan Levent Korkut perpa tv tarafından gerçekleştirilen röportaj'da Sigorta Haftası'nı kutlayarak şu sözlere yer verdi; ''Başta acenteler olmak üzere tüm sektör paydaşlarımızın sigortacılık haftasını kutluyorum. Tabiki bu haftadan beklentiler üzerine, öncelikle kamuoyundaki sigorta farkındalığını yükseltilmesi adına aksiyonlar alınmasını diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 16:20
banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133