Samsung Akıllı Bileklik akılları baştan alacak

Dev teknoloji firması Samsung tarafından giyilebilir teknolojik ürünler arasına bir yenisi daha eklendi. Samsung, bu kez de oldukça ekonomik fiyata akıllı bileklik Samsung Galaxy Fit e ürününü piyasaya sürüyor.

Samsung Akıllı Bileklik akılları baştan alacak

Dev teknoloji firması Samsung tarafından giyilebilir teknolojik ürünler arasına bir yenisi daha eklendi. Samsung, bu kez de oldukça ekonomik fiyata akıllı bileklik Samsung Galaxy Fit e ürününü piyasaya sürüyor.Samsung firmasının ürün gamını artırma faaliyetleri kapsamında ürettiği akıllı bilekliğin tanıtımı sonrası ilk satışlar yurtdışında başladı.

Samsung Galaxy Fit e akıllı bileklik 3 farklı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor. Renksiz 0,74 inç OLED ekrana sahip olan bu muhteşem tasarım, farklı konularda takip imkanı sağlıyor. Su geçirmezlik özelliği bulunan Samsung Galaxy Fit e, ayrıca bir nabız sensörü de içeriyor. Akıllı telefon ile kolayca bağlantı kurma imkanı bulunan cihaz sayesinde takvim bildirimleri ve diğer bildirimlerden haberdar olmak mümkün.

PİL ÖMRÜ VE UYGUN FİYATI OLDUKÇA ETKİLEYİCİ

Samsung Galaxy Fit e akıllı bilekliğin normal kullanımlarda 13 gün pil ömrü mevcut. Daha fazla kullanıldığında ise pil ömrü ortalama 6-7 gün sürüyor. Bu mini dev teknolojik bilekliğin Türkiye satış fiyatı yaklaşık 270 TL gibi oldukça makul bir seviyede bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER