banner315
banner256

Tamamlayıcı sağlık sigortası 199 TL ve %20 bonus fırsatıyla Garanti Cep’te

banner209

Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek, Kazançlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hizmetini Garanti Cep üzerinden sunmaya başlayan Garanti, sağlık sigortasına sahip olmayı kolaylaştırmak amacıyla avantajlar sunan bir kampanyayı hayata geçiriyor.

Tamamlayıcı sağlık sigortası 199 TL ve %20 bonus fırsatıyla Garanti Cep’te
banner147

Sigortahaber.com.tr - Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek, Kazançlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hizmetini Garanti Cep üzerinden sunmaya başlayan Garanti, sağlık sigortasına sahip olmayı kolaylaştırmak amacıyla avantajlar sunan bir kampanyayı hayata geçiriyor. Eureko ve SGK ile anlaşmalı yüzlerce hastanede geçerli olan Kazançlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan yararlanmak isteyen müşteriler, 0-55 yaş arasında yılda 199 TL’ye limitsiz yatarak tedavi imkanlarına sahip olurken, yaş sınırı olmaksızın %20 bonus kazanma fırsatını yakalıyor.

Sağlık sigortasından yararlanmak isteyenler, ürünün modüler yapısı sayesinde limitsiz yatarak tedavi teminatına ek olarak yılda dört ya da sekiz defa ayakta tedavi, doğum ve check-up teminatlarından dilediklerini poliçe kapsamlarına ekleyebiliyor. Ayrıca anlaşmalı kurumlarda yılda bir kez, Kanser Destek Teminatı, Kanser İkinci Görüş Teminatı, Kontrol Mamografi ve PSA, Diş Bakımı ve Limitsiz Ambulans Hizmeti gibi özel hizmetlerden de hiçbir ücret ödemeden faydalanabiliyor.

Kazançlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK’lılar, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından hizmet aldıklarında fark ücreti ödemiyor, ihtiyaç ve bütçelerine göre poliçenin teminatlarını kendileri belirliyor.

banner208
Sigorta hakkındaki detaylı bilgilere garanti.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 13:47
banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133