Toyota sahiplerine indirim avantajı

Dünya'nın en çok satan araç markası Toyota kullanıcılarına Toyota Plaza Kar'dan ''yaz indirimi'' kampanyası. Toyota Plaza Kar'a gelen kullanıcılar yaz bakımı'nı yüzde 30'a varan indirimlerden faydalanabilecekler.

Toyota sahiplerine indirim avantajı

Dünya'nın en çok satan ilk iki markasından biri olan Toyota kullanıcılarının içini serinletecek bir kampanyanın startı verildi. Toyota Plaza Kar tarafından ''yaz bakımı'' kapsamında yapılan işlemlerde kullanıcılara yüzde 30'a varan indirimler yansıtılacak.

''Yaz servis kampanyası'' ile ilgili konuşan Toyota Plaza Kar genel müdürü Murat Kesimal, ''Kullanıcılarımızn yaz bakımı kampanyasından faydalanabilmeleri için ilk yapması gereken şeyin 30 haziran tarihine kadar servis merkezimize uğramaları olduğunu ve servis merkezimize geldikten sonra işlemlerinin indirimli ve hızlı bir şekilde başlayacağını'' belirtti.

İŞÇİLİK ÜCRETLERİNDE YÜZDE 30 İNDİRİM UYGULANACAK

Kampanya 30 haziran'da sona eriyor. Bu süreç içinde Toyota Plaza Kar servislerine giden kullanıcılar, tüm modellerde fren balataları ve diskleri, silecekler ile debriyaj setinde yüzde 25 indirim fırsatı ile karşı karşıya  kalacaklar. 3 yaş ve üzeri modellerde de Toyota Forever indirimlerine ilave olarak filtre paketleri, Toyota Orijinal Motor Yağları ve bujilerde yüzde 20 indirim yaparken, bakım işçiliklerinde de yüzde 30 indirimden faydalanabilecekler.

Toyota Plaza Kar, E-5 Karayolu Edirnekapı – Haliç mevkii üzerinde faaliyet gösteriyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 00:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER