banner206

banner156

Vakıf Emeklilik kurumsal iş ortaklığı modeli ile işverenlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor

banner209

Vakıf Emeklilik, kurumsal iş ortaklığı modeli ile, işverenlere avantaj sağlayarak, sigortacılık ve emeklilik alanlarında benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Vakıf Emeklilik kurumsal iş ortaklığı modeli ile işverenlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor
banner199
banner147

Bireysel emeklilik sektörüne öncülük eden Vakıf Emeklilik, çalışanlarına özel avantajlı koşullarda kurumsal çözüm ortağı arayan firmalara; geniş kapsamlı, sigortacılıkta fark yaratan kolayca uygulayabilecekleri ürün ve hizmetler sunuyor. Ayrıca firmaya özel uzman müşteri temsilcisi desteğinin yanı sıra Yaşam Kulüpleri’nden de yararlandırıyor.

İnsan Kaynakları birimlerinin çalışan beklentileri çerçevesinde ihtiyaç ve beklentilerini çok iyi analiz ederek onlara en uygun çözümleri sağlayan Vakıf Emeklilik, Grup Yıllık Hayat Sigortası veya Grup Ferdi Kaza Sigortası ürünleriyle firmaların çalışanlarını, bir yıl boyunca karşılaşabilecekleri risklere karşı teminat altına alıyor. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile de SGK’lılar için aynı kalitedeki sağlık hizmetinden Özel Sağlık Sigortası primlerine kıyasla çok daha düşük primlerle yararlanma fırsatı sunuyor.

Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Özgür Obalı, emeklilik ve hayat şirketlerinin sağlık sigortası ürünü de satabilmesini sağlayan düzenleme sonrasında, bu alanda da öncü olma geleneklerini sürdürdüklerini belirterek, “Mevzuattaki değişiklik ile emeklilik şirketleri arasında ilk sağlık ruhsatını alan ve ilk poliçeyi kesen şirket olduk. Firmalarımızla birlikte Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın tüm Türkiye’de yaygın kullanımı politikasına da katkı vermenin onurunu yaşıyoruz” dedi.

banner208

Otomatik BES sürecinde; müşterilerine mobilden, web ortamından, çağrı merkezinden ya da yüz yüze danışmanları ile istedikleri an, istedikleri yerden hizmet sağlayan Vakıf Emeklilik, kurduğu çağrı merkezi, WhatsApp şube ve tamamen online sistemler üzerinden yürütülen süreçleri ile sektörde yenilikçi adımlar atmaya da devam ediyor. Kısa bir süre önce de “Hızlı Otomatik BES”i devreye alan Vakıf Emeklilik, işverenler için Otomatik BES işlemlerini çok daha hızlı hale getirdi.

Genel Müdür Obalı, sektörün öncüsü olarak 2019’da uygulamaya koyacakları OKS 2.0 ile de Otomatik Katılımın politikalarına destek vereceklerini belirtti.

Vakıf Emeklilik olarak İşveren Katkılı Bireysel Emeklilikle de kurumlara özel uygulamalar ve katkı payı ödeme alternatifleri sunduklarını ifade eden Obalı, “Bunun yanı sıra hem faizli hem de faizsiz İşveren Katkılı Bireysel Emeklilik Planları ile her ihtiyaca cevap verebiliyoruz. Firma ve çalışanlarını odak noktasına koyarak, online hizmetlerin yanı sıra özel uzman müşteri temsilcisi gibi uygulamalarla birebir teması kaybetmeden farklı yaklaşımları benimsemenin ayrıcalığını yaşatıyoruz” diye konuştu.

Vakıf Emeklilik, bütün bu hizmetlerinin yanında her bir firma veya kuruluşun kendi ihtiyacına ve tercihine özel çözümleri de geliştirmeyi hedefliyor.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133