WhatsApp Karanlık Mod harika yeniliklerle geliyor

Son zamanlarda birçok popüler uygulama karanlık modu aktif hale getiriyor. Daha önce belli bir süre WhatsApp uygulaması içerisinde de kullanıldıktan sonra kaldırılan karanlık mod özelliği, şimdi yeni bir güncelleme ile yeniden kullanıcılara sunuluyor.

WhatsApp Karanlık Mod harika yeniliklerle geliyor

WhatsApp karanlık mod özelliği, ilk kullanıldığında belirli alanlar sınırlı olarak kullanılabiliyordu. Ancak, yeni güncelleme ile bu özellik, WhatsApp durum ve çağrı ekranlarını da kapsıyor. Karanlık mod özelliği ile siyaha yakın bir renge bürünen uygulamanın ikonlarında ise yeşil ve beyaz renkler kullanılıyor.

AKILLI TELEFONLARIN PİL ÖMRÜ UZAYACAK

WhatsApp, akıllı telefon kullanan hemen herkesin kullandığı uygulamaların başında geliyor. Bu yüzden, WhatsApp kullanmak telefonların pil ömrünü de oldukça fazla tüketiyor. Yeni karanlık mod özelliği ile WhatsApp özellikle geceleri daha rahat kullanılabilecek ve telefon şarjından tasarruf sağlanmış olacak.

Pek çok kullanıcının merakla beklediği ancak henüz test aşamasında olan WhatsApp karanlık mod özelliğinin ne zaman kullanıcı ile buluşacağı tam olarak bilinmiyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER