banner315
banner156

WhatsApp Karanlık Mod harika yeniliklerle geliyor

banner209

Son zamanlarda birçok popüler uygulama karanlık modu aktif hale getiriyor. Daha önce belli bir süre WhatsApp uygulaması içerisinde de kullanıldıktan sonra kaldırılan karanlık mod özelliği, şimdi yeni bir güncelleme ile yeniden kullanıcılara sunuluyor.

WhatsApp Karanlık Mod harika yeniliklerle geliyor
banner147

WhatsApp karanlık mod özelliği, ilk kullanıldığında belirli alanlar sınırlı olarak kullanılabiliyordu. Ancak, yeni güncelleme ile bu özellik, WhatsApp durum ve çağrı ekranlarını da kapsıyor. Karanlık mod özelliği ile siyaha yakın bir renge bürünen uygulamanın ikonlarında ise yeşil ve beyaz renkler kullanılıyor.

AKILLI TELEFONLARIN PİL ÖMRÜ UZAYACAK

banner208
WhatsApp, akıllı telefon kullanan hemen herkesin kullandığı uygulamaların başında geliyor. Bu yüzden, WhatsApp kullanmak telefonların pil ömrünü de oldukça fazla tüketiyor. Yeni karanlık mod özelliği ile WhatsApp özellikle geceleri daha rahat kullanılabilecek ve telefon şarjından tasarruf sağlanmış olacak.

Pek çok kullanıcının merakla beklediği ancak henüz test aşamasında olan WhatsApp karanlık mod özelliğinin ne zaman kullanıcı ile buluşacağı tam olarak bilinmiyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 16:10
banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133