banner206


22 Ağustos 1976 ‘da Adana’da doğdu.Evli ve iki çocuk babası olan GÜNDÜZ, İş hayatına sigorta sektöründe İş ve Sistem Analisti olarak başladı.Yaklaşık 7 yıl sigorta IT projeleri yönettikten sonra kariyerinde değişiklik yaparak  Zurich Sigorta’da Ürün ve müşteri yönetimi, Alternatif Dağıtım Kanalları departmanlarında yöneticilik yaptı ve birçok proje geliştirdi. Bu projelerden bazıları ulusal ve uluslararası ödüller kazandı.

2011 Yılında girişimciliğe soyunarak www.sigortadukkanim.com sitesinin kurucuları arasında Teknoloji ve İş Geliştirme’den sorumlu olarak yer aldı.Çağrı merkezinden sigorta ürünleri satışı yapan Atalante Sigorta’da Genel Müdür olarak göreve aldı, 140 kişilik bir ekiple satışlar yaptı

Aktif Bank girişimi olan Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.de İş Geliştirmeden Sorumlu Direktör olarak görev aldı.

Ekim 2014 ‘ten itibaren Generali Sigorta’da Türkiye’nin ilk hayat dışı direkt sigortacılık projesinde bulundu. İç ve dış çağrı merkezlerinden sorumlu yönetici olarak direkt satış projeleri yönetti. Bu projelerle 2015 yılında En İyi Çağrı Merkezi dalında Övgüye Değer ödülünü kazandı.

2018 ocak itiberiyle Generali Sigorta'dan ayrılan GÜNDÜZ, Şubat 2018'de  Acerpro Bilişim Teknolojileri A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığı görevini getirildi.

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133