banner154
banner156

2 Bin Lider ve Yönetici Adayı Buluşuyor

banner207

İş hayatında başarılı olmak ve yeni ufuk açmak isteyen 2.000 kişi dünyanın en önemli lider ve yönetici gurularından biri olan John C.Maxwell’i dinlemek için İstanbul’da buluşuyor.

2 Bin Lider ve Yönetici Adayı Buluşuyor
banner199

“Gerçek lider, izlenecek yolu bilen, o yoldan giden ve yolu aydınlatan kişidir” şeklindeki liderlik tanımı ile tüm dünyanın otorite olarak kabul ettiği Amerikalı Yazar John C. Maxwell, İstanbul’da 2.000 kişi önüne çıkıyor.

Liderlik üzerine yazdığı kitaplar ve verdiği eğitimlerle Newyork Times’in en çok satanlar listesinde sürekli yer bulan Amerikalı yazar John C. Maxwell, Star Talk Event II etkinliği için 13 Mayıs 2018 Pazar günü konferans verecek. Satışları Biletix’den yapılan etkinliğe 2.000’e yakın kişi katılıyor. Büyük buluşma ORA Park Arena’da gerçekleşiyor.

Dünyanın fikirleri ve gündemleri olan insanlarla dolu olduğunu, ancak gerçek liderlerin mumla aranacak kadar az olduğu fikrini ortaya koyan John C. Maxwell, 2.000 lider adayına yol gösterecek.

banner208
Öğrenmek İçin Yaşayın

Amerikalı yazar Maxwell, liderliğe ve gelişime odaklanan kitapları milyonlarca baskı yapıldı. New York Times'ın En Çok Satanlar Listesi'nde sık sık yer bulan liderlik gurusu, Türk yöneticilere seslenirken, “Öğrenmek için yaşayın, gerçekten de yaşamayı öğreneceksiniz” diyerek yol gösterecek.

John Maxwell, Microsoft, Amway, Delta Airlines, KFC ve Dupont gibi onlarca dünya markasına CEO düzeyinde danışmanlık hizmeti veriyor.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner203

banner64

banner78