banner143
banner156

Başkan Recep Tayyip ERDOĞAM, Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Çamlıca'da görüntü kirliliği oluşturan antenlerin ve anten kulelerinin tek bir noktada toplanması için yapımına başlanan Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi inşaatında incelemelerde bulundu.Erdoğan, öğle saatlerinde Kısıklı'daki evinden çıkarak Kü.

Başkan Recep Tayyip ERDOĞAM, Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Çamlıca'da görüntü kirliliği oluşturan antenlerin ve anten kulelerinin tek bir noktada toplanması için yapımına başlanan Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Erdoğan, öğle saatlerinde Kısıklı'daki evinden çıkarak Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesine geçti. Erdoğan kulede yaklaşık 1 saat incelemede bulundu.

Başkan Erdoğan'a Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal eşlik etti.

Yetkililerden çalışmalara ilişkin bilgi alan Erdoğan, daha sonra radyo ve televizyon kulesinden ayrıldı. Erdoğan Çamlıca'dan ayrılırken parkta bulunan vatandaşların yanına giderek bir süre sohbet etti.

Erdoğan'ın ziyaretinden kareler; 

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner203

banner64

banner78