Hindistan Hava Yolları, New York-Mumbai seferi sırasında business sınıfında tahtakurularının ısırdığı yolcularından özür diledi.

Hindistan Hava Yolları (Air India), geçen hafta New York-Mumbai seferi sırasında business sınıfında tahtakurularının ısırdığı yolcularından özür diledi.Air India, tahtakurusu istilasının sıcak havalardan kaynaklandığını açıkladı.Air India'dan yapılan açıklamada, uçağ

Hindistan Hava Yolları, New York-Mumbai seferi sırasında business sınıfında tahtakurularının ısırdığı yolcularından özür diledi.

Hindistan Hava Yolları (Air India), geçen hafta New York-Mumbai seferi sırasında business sınıfında tahtakurularının ısırdığı yolcularından özür diledi.

Air India, tahtakurusu istilasının sıcak havalardan kaynaklandığını açıkladı.

Air India'dan yapılan açıklamada, uçağın titiz bir şekilde ilaçlanacağı da belirtildi. 17 Temmuz'daki sefer sırasında tahtakuruları tarafından ısırılan yolcular, sosyal medyada fotoğraflarını paylaşmıştı.

Bu fotoğraflardan birinde bir yolcunun kolunun ısırıklarla kaplı olduğu görülüyor. 3 yıl önce de Mumbai-Londra seferini yapan başka bir Air India uçağı, yolcuların bir sıçan görüp paniğe kapılmaları üzerine İran üzerindeyken geri dönmüştü.

Hindistan'ın en büyük uluslararası havayolu şirketi Air India, ciddi bir borç krizi içinde. Şirketin 10 milyar dolar civarında borcu olduğu belirtiliyor.

2007'den beri kar edemeyen ve pazar payı giderek küçülen şirket, uçuş iptalleri ve hizmet kalitesinin düşük bulunması nedeniyle iyi bir imaja da sahip değil.


banner149
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner64

banner78