banner258
banner256

SAS’ın Türkiye ve Orta Asya Bölgelerinden Sorumlu Yeni Genel Müdürü Belli Oldu

banner209

SAS, Türkiye ve Orta Asya bölgelerinden sorumlu yeni Genel Müdürü olarak Tayfun Topkoç’u atadı. Türkiye ve Orta Doğu genelinde 20 yılı aşkın sektör deneyimi olan Topkoç, satış yönetimi ve iş geliştirme başta olmak üzere birçok alanda sahip olduğu uzman bilgiyle dikkat çekiyor. Topkoç’un SAS’ın Türkiye’de son yıllarda elde ettiği büyüme ivmesini artırarak sürdürmesi bekleniyor.

SAS’ın Türkiye ve Orta Asya Bölgelerinden Sorumlu Yeni Genel Müdürü Belli Oldu
banner147

Daha önce Türkiye ve Orta Doğu genelinde önemli üst düzey yönetici pozisyonlarında görev yapan Topkoç, HP’de; HP Yazılım ve Çözümleri Orta Doğu Bölge Direktörü, HP Yazılım ve Çözümleri Türkiye Ülke Müdürü ve Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da Telekom, Enerji ve Üretimden Sorumlu Endüstri Direktörü olarak önemli çalışmalara imza attı. SAP’de BAE ve Umman Genel Müdürü olarak görev yaptığı dönemde, bu pazarlarda arka arkaya üç yıl boyunca çift haneli bir büyüme stratejisi yöneterek büyük bir başarıya imza atan Topkoç, 2015 ve 2017’de görev yaptığı ülkelerin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da en çok büyüme kaydeden bölgeler seçilmesini sağlamıştı. Tayfun Topkoç son olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nde Bee’ah Grup Dijital Direktörü olarak, grup genelinde dijital teknolojilerin çeşitlenmesinden ve kullanımının artmasından sorumluydu.

banner208

SAS Orta Doğu ve Doğu Avrupa’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Shukri Dabaghi, “Türkiye, yıllardır farklı sektörlerdeki müşterilerimizin gerçek analitiği hayata geçirdiği, en yaratıcı ve en hızlı büyüyen pazarlarımızdan biri oldu. Topkoç’un geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de gördüğümüz hızlı büyüme eğilimini devam ettireceğine ve büyümeye yeni bir ivme katacağına olan inancımız tam.” şeklinde konuştu.

Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanında lisansını tamamladıktan sonra Elektronik ve Telekomünikasyon Mühendisliği alanında yüksek lisans yapan Topkoç, ayrıca Koç Üniversitesi Executive MBA programını da başarıyla tamamladı.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133