banner206

banner156

“I Will Survive” isimli şarkısıyla müzik dünyasının unutulmaz ismi Gloria Gaynor Bodrum’da sahne alacak

banner209

“I Will Survive” isimli şarkısıyla müzik dünyasının unutulmaz isimleri arasına giren Amerikalı efsane şarkıcı Gloria Gaynor, 9 Ağustos’ta Bodrum’da sahne alacak.Türkiye’nin lider gayrimenkul şirketi Nef’in özel davetlisi olarak sahneye çıkacak ünlü şarkıcı, en sevi.

“I Will Survive” isimli şarkısıyla müzik dünyasının unutulmaz ismi Gloria Gaynor Bodrum’da sahne alacak
banner199
banner79

I Will Survive” isimli şarkısıyla müzik dünyasının unutulmaz isimleri arasına giren Amerikalı efsane şarkıcı Gloria Gaynor, 9 Ağustos’ta Bodrum’da sahne alacak.Türkiye’nin lider gayrimenkul şirketi Nef’in özel davetlisi olarak sahneye çıkacak ünlü şarkıcı, en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Son yıllarda dünyanın en önemli şarkıcılarının uğrak noktası haline gelen Türkiye, bir efsaneyi daha ağırlamaya hazırlanıyor. Pop müziğin dünyadaki sayılı efsane isimleri arasında gösterilen ve uzun yıllardır “disko kraliçesi” unvanını taşıyan Gloria Gaynor, Bodrum’da düzenlenecek özel bir etkinlikte sahne alacak.

banner208
Bodrum’a gelecek olan Gloria Gaynor, 9 Ağustos’ta Nef Reserve Yalıkavak’da düzenlenecek organizasyonda sahneye çıkacak. 

Gloria Gaynor, söz konusu etkinliği kendi internet sitesi üzerinden de açıkladı. Efsane şarkıcının resmi internet sitesinde yapılan duyuruda, Gaynor’ın 9 Ağustos’ta Bodrum’da düzenlenecek özel bir etkinlikte sahne alacağı açıklandı.

40 yılı aşan müzik kariyerinde 20’nin üzerinde albüm çıkaran ‘disko kraliçesi’ Gloria Gaynor, 1978 yılında yayınladığı ve müzik tarihinin en başarılı parçalarından biri olarak kabul edilen “I Will Survive” isimli şarkısıyla, dünya listelerinde uzun süre bir numarada kalmayı başardı. Şarkı, Türkiye’de de Ajda Pekkan tarafından “Bambaşka biri” adıyla Türkçe olarak seslendirildi ve uzun yıllardır farklı kuşaklar tarafından dinleniyor.

Bodrum’da Nef Reserve Yalıkavak projesinde dünyaca ünlü Yunan şarkıcı Antonis Remos ile muhteşem bir özel davet düzenlemişti. Türkiye’nin önde gelen iş ve cemiyet dünyasından isimlerin katıldığı Remos’lu davet günlerce konuşulmuştu. Özel sektörün katkılarıyla, Gloria Gaynor, Antonis Remos gibi efsane isimlerin ülkemizde sahne alması Türkiye’nin dünya çapındaki itibarına da büyük katkı sağlıyor.

banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133