banner143

banner156

Şarkıcı Muazzez Ersoy, Oktar Çetesi'nin konserinden servet kazanmış.

banner209

Şarkıcı Muazzez Ersoy, Adnan Oktar ve çetesinin düzenlediği bir gecede sahne almıştı.

Şarkıcı Muazzez Ersoy, Oktar Çetesi'nin konserinden servet kazanmış.
banner199
banner79
Şarkıcı Muazzez Ersoy, Adnan Oktar ve çetesinin düzenlediği bir gecede sahne almıştı. Oktar Çetesi'ne yapılan dev operasyonun ardından Adnan Oktar'ı tanımadığını sadece o gece sahne aldığını açıklayan Ersoy'un konser için 150 TL aldığı iddia edildi.

Adnan Oktar çetesine yönelik dev operasyonun yankıları sürüyor. Oktar ve yanındakilerle daha önce birlikte görüntülenen, televizyon kanalına konuk olan ve etkinliklerinden boy gösteren ünlü isimler de sıkıntılı günler geçiriyor. Bu isimlerden birisi de Muazzez Ersoy.

Adnan Oktar’ın kanalı A9’un kuruluş yıl dönümü etkinliğinde sahneye çıkan ve Adnan Oktar için ‘çok zarif bir beyefendi’ anonsu yapan Muazzez Ersoy’un, etkinlik için 150 bin lira aldığı açıklandı.

banner208

Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, geceye katılan “ünlü” bir isimle konuştuğunu ve kaleme aldığı yazısında Muazzez Ersoy'un 150 bin TL, Muazzez Abacı'nın ise 100 bin TL ücret aldığını iddia etti.

Muazzez Ersoy’dan “O gece sahneye çıkıp şarkılarımı söyledim her sanatçı gibi… Ve sahne sonrası evime gittim. Bu kişiyi orada tanıdım, orada gördüm. Daha önce hiçbir mekânda bir araya gelmedik. Biz sanatçılar, her gecede sahneye çıkıp şarkımızı söylüyoruz. Kimin ne olduğunu bilemeyiz malesef” açıklaması gelmişti.

Sözcü

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133