banner154

banner156

C4 Cactus için yolun sonu göründü

banner209

Citroen’in popüler modellerinden birisi olan C4 Cactus için yolun sonu göründü. Firma yetkililerden yapılan açıklamada modelin ikinci jenerasyonun üretilmeyeceği açıklandı. Citroen farklı modeller üzerine yoğunlaşacak.

C4 Cactus için yolun sonu göründü
banner199
banner79

Fransa’nın en büyük markalarından birisi olan otomobil devi Citroen, yaptığı açıklamada bir model için yolun sonunun gelindiğini söyledi. Citroen C4 Cactus Türkiye’de ve Avrupa’da markanın en çok satan modelleri arasında bulunuyor. Citroen CEO’su Xavier Peugeot, yeni modelin çok farklı bir yapıda olacağını ve ‘Cactus’ serisine bağlı olmayacağını söyledi.

MAKYAJLANMIŞ KASA ÇOK SEVİLDİ

banner208
Citroen, geçtiğimiz yıl C4 Cactus’u yenilemiş ve araçta bulunan hava kapsüllerini tamamen saf dışı bırakmıştı. Araç hem daha geleneksel bir tasarıma kavuşmuş hem de modern SUV anlayışına uygun üretilmişti. Satışları artıran bu değişiklik sebebiyle üretilecek yeni modelin ‘Cactus’ serisinde değil, direkt olarak C4 uzantısı olarak çıkacak.

YENİ C4 DAHA HEYBEYLİ OLACAK

Fransız otomobil devi Citroen’in CEO’su Xavier Peugeot, yeni üretilecek C4 serisinin daha heybetli ve aynı zamanda Citroen tasarım çizgisinde olacağını söyledi. 2017 yılında son tasarım güncellemesini alan Cactus serisinin yerini farklı bir isim alacak. Yeni modelin 2021 yılında tanıtılması bekleniyor.  

banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133