banner206
banner156

Mercedes müjdeyi verdi! A-Serisi Sedan için geri sayım başladı

banner209

Mercedes’in Mart ayında Avrupa’da satışa sunduğu Mercedes’in yeni model sedan A serisi modelleri herkes tarafından büyük ilgi gördü. Yeni Mercedes-Benz A-Serisi Sedan modellerinin hangi tarihte satışa çıkacağını açıkladı.

Mercedes müjdeyi verdi! A-Serisi Sedan için geri sayım başladı
banner147

2019 yılında satışa çıkan Yeni Mercedes-Benz A-Serisi Sedan bütün dünyada büyük bir başarı sağladı. Premium bir araç olmasına rağmen peynir ekmek gibi satılıyor. Aracın en büyük avantajları ise yeni model bir Mercedes’e göre çok uygun fiyatlı satılması ve yüksek donanım avantajları ile satışa çıkmasıdır. Mercedes-Benz Türkiye yetkilileri bugün yeni A-Serisi Sedan modellerinin Haziran ayında Türkiye’de satışa çıkacağını açıkladı.

3.200 ADET SATIŞ RAKAMINA ULAŞTI

banner208
Mercedes-Benz’in iç ve dış tasarımında tamamen yeniliğe gittiği yeni A-serisi modellerine ilgi bir hayli fazladır. Türkiye’de de aracı satın almak için gün sayan marka meraklıları var. Gelen bilgilere göre 2019 yılının ilk 5 ayında bütün dünyada 3.200 satış rakamına ulaşan yeni Premium A-Serisi, Türkiye’de de satış rekorları kırabilir. Kompakt lüks sınıfındaki araç Mercedes’e kompakt kategorisinde liderlik koltuğunu verecek.

A-SERİSİ SEDAN FİYATI AÇIKLANDI

Bugün yapılan bir etkinlikte resmi olarak tanıtılan yeni Mercedes A-Serisinin özellikleri ve fiyatları da ortaya çıktı. 246 bin TL’lik başlangıç fiyatı olan yeni A-Serisi,  hem benzinli hem de dizel motor seçenekleri ile Türkiye’de Haziran ayında satışa çıkacak. Style ve AMG isminde iki ayrı paket ile Türkiye pazarında yerini alacak sedan A-Serisi, zirve fiyat olarak 301 bin TL fiyata ulaşabiliyor.

banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133