banner315
banner156

Sette kaza geçiren Cem Özer: Sinan Çetin bana sigorta yapmadı

banner209

Sinan Çetin’in yönettiği “İstasyon” filminin çekimleri sırasında rol gereği çukura atladığı sahnede sağ ayağı üç yerinden kırılan Cem Özer, Afyon’da geçirdiği kaza sonrası oksijen tedavisinde kötüleşerek yoğun bakıma alınmıştı.

Sette kaza geçiren Cem Özer: Sinan Çetin bana sigorta yapmadı
banner147

60 yaşındaki Cem Özer, Sinan Çetin’in kendisine sigorta yapmadığını belirterek, “Sette hiç kimse sigortalı değildi. Sette yaralandım ama masraflarımı da karşılamadı.” dedi.

SİNAN ÇETİN GERÇEKÇİ SAHNE İSTEDİ

İyileştikten sonra Posta’dan Suna Akyıldız’a konuşan Cem Özer, sette geçirdiği kazayı ve neden dublör kullanmadığını şöyle anlattı:

banner208
“Bu tür tehlikeli sahneler için başka teknikler var, düşmeden montajla düşmüş gibi gösterilir. Ama yönetmenimiz Sinan Çetin daha gerçekçi olmasını istedi, atlamamı, düşmemi tercih etti. Bizim iş biraz gaz verme işidir. Setten ‘Abi yapma!’ diyenler oldu. ‘Alt tarafı iki buçuk metrelik çukur. Ben zaten 1.87’yim. Ne var, atlarım’ dedim. Sinan da ‘Atlar’ dedi, gazı verdi. ‘Atlayacağım yeri göreyim. Önlemleri alalım’ dedim. İki kat boş koli, onun üstüne sünger koyulur böyle sahneler için. Koli bulunamadı. İki tane yastık geldi altına. Çukurun üstü açılmadı. Ben de göremedim düşeceğim yeri. Koştuğum istikametteki duvara çarptım, üç yerinden kırıldı ayak.”

KIRIK AYAKLA DEVAM ETTİM

Sinan Çetin bu süreçte sağlık masraflarını karşılamadığını söyleyen Özer, “Üstüne kırık ayakla bir gün set bozulmasın diye ısrarla devam ettim.” dedi. Ameliyat masrafını cebinden ödediğini kaydeden Özer, “Ben bir şekilde ödedim parayı. Şimdi Sinan’dan bir adım bekliyorum. Epeydir görüşmüyoruz. 10 gün oldu. İlk gün gelmişti yoğun bakımdayken bir de çıktıktan sonra o kadar.”

Sinan Çetin’in film yarım kaldığı için mağdur olduğunu iddia ettiğini belirten Özer, “Bir tuhaf işte. Ben daha mağdurum.” ifadesini kullandı.

Kaynak: ipahaber.com

banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133