Sigorta Sektörü'ne ithafen...

Bu yazıyı zorunlu olduğum için değil artık bazı sorulara cevap vermek için yazıyorum. Sosyal Medya tüm sektörlerde olduğu gibi sigorta sektöründe de yoğun olarak kullanılan bir alan...

Bu alanda Facebook ve Twitter'da yüzlerce grup ve profil var isteyen istediğini yazıyor tartışıyor. Bazen haddini aşan paylaşımlar da oluyor, zaten olmaması imkansız bu kadar serbest bir ortamda bunu engelleyemezsiniz. Fakat bizim sektörümüzde garip bir algı var. Sosyal Medya'da kim ne yazıyorsa benden biliyorlar :)

Ben genel olarak bir eleştiri yapacaksam zaten Sigortahaber.com.tr'den yayınlıyorum. Açıkcası bu vb. duyumlar aldığımda şaşırmıyor da değilim. Nasıl bir kafa nasıl bir düşünce sosyal medya'da her şeyi benim yapabileceğimi düşünebilir. 

Buradan tüm sektör mensuplarına sesleniyorum;

Sosyal Medya üzerinde aşağıdaki hesaplarımız dışında hiç bir hesabımız yoktur;

Sigorta Haber ( Facebook Sayfası )

Volkan ULUDAĞ ( Genel Koordinatör )

Erhan NAVRUZ ( Kişisel Hesap )

Erhan NAVRUZ ( Kişisel Facebook Sayfası )

Sigorta Haber ( Linkedin Profili )

Sigorta  Haber ( Instagram Sayfası )

Sigorta Haber ( Twitter Profili )

Son olarak, Sosyal Medya'da Sigorta Haber sayfaları dışında yayınlanan içerikler ile ilgili sorumluluğu kabul etmediğimi ve özellikle Facebook ve Twitter'da Sigorta Haber'den paylaşılmamış içeriklerin sorumluluğunun bizler üzerinde olmadığını bilmenizi isteriz. 

Sigorta Sektörü ile ilgili konularda ve paylaşımlarda çözüm için adres Türkiye Sigorta Birliği'dir. 

Not; Sektörün önem vermesi gereken konu, Facebook veya Twitter'da yapılan paylaşımların kimler tarafından yapıldığı değil ortaya atılan iddiaların doğruluğu veya yanlışlığının araştırılması ve kamuoyu ile paylaşılmasıdır.

YORUM EKLE