banner143

banner156

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü için en güzel hediye…

banner209

Aksigorta’yla Minik Dostlarınız Güvence Altında

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü için en güzel hediye…
banner199
banner79

Aksigorta, evcil hayvanlara özel sunduğu Pati Sigortası ile ailelerimizin en sevimli üyelerini güvence altına alıyor.

Aksigorta’nın, ev hayvanlarının acil durumlardaki tedavi ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırladığı Pati Sigortası; aşıları tamamlanmış olan 6 aydan büyük 10 yaşından küçük tüm ırk ve cinsiyetteki kedi ve köpekler için yapılabiliyor.

banner208
5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ile yasal kimliklendirme ekipmanı olarak belirlenen mikroçipin de hediye edildiği Pati Sigortası, mikroçipin anlaşmalı veteriner kliniklerinde ücretsiz olarak uygulanmasının ardından geçerli oluyor. Pati Sigortası, yıllık 150 TL primle, Aksigorta’nın geniş acente ağı ve Akbank kanalı aracılıyla hayvan severlerle buluşuyor. 5.000 TL’ye kadar acil durum teminatı sunan Pati Sigortası, üçüncü şahıslara verilen zararları da 3.000 TL’ye kadar karşılıyor.

Evde ya da sokakta oluşabilecek birçok risk güvence altına alınıyor

Yüksekten düşme sonucu oluşan kırık ve yaralanmalar, herhangi bir kaza veya enfeksiyon

sebebiyle oluşabilecek göz tedavileri, trafik kazası sonucu oluşan tüm sağlık problemleri, böcek sokması, yanma, elektrik çarpması, sıcak havalarda ısı çarpması, donma, boğulma, yabancı cisim yutma ve batması sebebiyle oluşacak tedaviler ve zehirlenmeler Pati Sigortası’nın güvencesi altında bulunuyor. Ayrıca Pati Sigortası, çok sık rastlanan, başka bir kedi veya köpek ile kavga sonucunda oluşacak tedaviler için de teminat sunuyor.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner133