banner329
banner156

65. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde HDI Sigorta’dan özel ödül

banner209

Türkiye’nin en prestijli spor ödüllerinden olan ve bu yıl 65’incisi düzenlenen Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri sahiplerini buldu.

65. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde HDI Sigorta’dan özel ödül
banner147

Sigortahaber.com.tr - Türkiye’nin en prestijli spor ödüllerinden olan ve bu yıl 65’incisi düzenlenen Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri sahiplerini buldu. 2018 yılı için sporun farklı branşlarında zirveye çıkanlar ödüllerini aldı.

Kurulduğu günden bugüne branş ayrımı gözetmeden, birçok farklı ligde mücadele eden takımlara verdiği sponsorluk desteği ile ülke sporuna katkı sunan HDI Sigorta, Türk Milli Takım’ın başarılı kalecisi Mert Günok'u özel bir ödülle onurlandırdı.

Günok'a HDI Sigorta Özel Ödülü'nü takdim eden HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, daima sporun yanında olduklarının altını çizdi: “Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde ilk defa bulunmanın heyecanını yaşıyoruz. HDI Sigorta olarak yaklaşık 10 yıldır branş ayrımı yapmaksızın Türk sporunun ve sporcusunun daima yanındayız. Spor alanında destek olmaya devam edeceğiz.”

banner208

Volkswagen Arena’da gerçekleştirilen törende, geceye spor, sanat ve iş dünyasından birçok önemli isim katıldı.

HDI Sigorta hakkında

Alman sigorta devi Talanx International AG ailesine dahil olan HDI Sigorta AŞ, yüzlerce acentesiyle Türkiye’nin her noktasında hizmet sunmaktadır. Grubun merkezi Almanya’nın Hannover kentinde bulunmaktadır. İçinde birçok markayı barındırmakta olan Talanx AG, dünya üzerinde yaklaşık 150 ülkede faaliyet göstermektedir. Grup, 30.06.2006 tarihinde imzalanan anlaşma ile İhlas Sigorta’yı satın almış ve yeni şirket Talanx International AG’ye bağlı olmak üzere “HDI Sigorta” adıyla Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. HDI Sigorta 2018 yılı itibariyle 2 bine yakın acentesi ile Türkiye genelinde faaliyet göstermektedir.

banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133