banner143
banner156

Aksigorta’da Management Trainee Programı Başladı

banner207

Yeni Nesil Sigortacılık döneminin temellerini atan ve sigortacılığı yalın, kolay ve erişilebilir hale getiren Aksigorta’nın düzenlediği MT (Management Trainee) Programı’na 23 yeni mezun katıldı.

Aksigorta’da Management Trainee Programı Başladı
banner205

Aksigorta, gençlere MT (Management Trainee) Programı ile ulaşıyor. Management Trainee Programı’nın ilkine Türkiye’nin farklı üniversitelerinden mezun olan 23 genç katıldı.

banner208
Eğitim programı, MT’lerin Aksigorta ile aralarında güçlü bağlar kurmanın yanı sıra teknik ve kişisel yetkinliklerini geliştirmek amacıyla tasarlandı. 5 modülden oluşan Management Trainee Programı 5 aya yayılacak. MT Eğitimi, deneyim tabanlı öğrenme teknolojisi AR (Auqmented Reality) ile desteklenirken diğer yandan katılımcıların kendilerini keşfedecekleri mini bir koçluk programını da içerecek. Modüller boyunca tüm katılımcılar birbirinden öğrenme yöntemleriyle kendilerinin ve diğer katılımcıların gelişiminde aktif rol oynayacaklar.

Yeni nesil sigortacılık yaklaşımıyla ürün ve hizmetlerini dijital dünyaya göre şekillendirdiklerini belirten Aksigorta İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Gürkale, “Management Trainee programını, değişen dünyanın yeni koşullarına ayak uydurabilecek genç yeteneklere ve geleceğin liderlerine ulaşmak için gerçekleştiriyoruz. Aksigorta kültürünü geliştirip zenginleştirmek ve adaylarımıza yaşatacağımız deneyim ile tercih edilen bir işveren markası olmayı amaçlıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner213

banner135

banner203

banner64

banner133