Atlas Mutuel Sigorta'dan “Nakliyat Taşıyıcı Mali Sorumluluk” Sigortası

Atlas Mutuel Sigorta, İş ortaklarının portföylerini geliştirmesi ve gelirlerini artırması için, üretimi ve satışı basit, yüksek komisyonlu ürünleri uygulamaya almaya devam ediyor.

Atlas Mutuel Sigorta'dan “Nakliyat Taşıyıcı Mali Sorumluluk” Sigortası

Sigortahaber.com.tr - Atlas Mutuel Sigorta, İş ortaklarının portföylerini geliştirmesi ve gelirlerini artırması için, üretimi ve satışı basit, yüksek komisyonlu ürünleri uygulamaya almaya devam ediyor.

Bu bağlamda satışa sunulan “Nakliyat Taşıyıcı Mali Sorumluluk” ürünü, Standart Teminat, Teminat limitiyle belirlenen Standart Prim ve Yüksek komisyona sahip.

Araç başına, yıllık olarak 25.000 TL’ sından 200.000 TL’ sına kadar, 5 ayrı limit seçeneğiyle teminat verilebilen üründe, taşıyıcının sorumluluğundaki ‘’Muhtelif Emtia’’ (istisna edilenler hariç) için otorizasyon onayı beklemeden, hızlı bir şekilde poliçe üretilebilmektedir.

Atlas Mutuel Sigorta yetkilileri, basit, kolay satılır, yüksek gelirli ürünleri satışa sunmaya devam edeceklerini, her daim iş ortaklarıyla olan ilişkilerini bu tip ürünlerle geliştireceklerini ifade ettiler.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 00:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER