banner437

banner413

banner334

banner441

banner436

banner407

banner409

banner412

banner78

banner440

banner358
banner442

AXA’dan Bir İlk Daha: Cep Telefonu Sigortası

AXA Sigorta yeni ürünü “Cep Telefonu Sigortası” ile Türkiye’de sigorta sektöründe bir ilke imza attı. Merak edilenleri haberimizde ele alıyoruz.

banner345
SİGORTA 15.05.2019, 18:47 25.06.2019, 00:40
AXA’dan Bir İlk Daha: Cep Telefonu Sigortası
banner346
banner414

Sigortahaber.com.tr - AXA Sigorta yeni ürünü “Cep Telefonu Sigortası” ile Türkiye’de sigorta sektöründe bir ilke imza attı. Ürün sigortalıların cep telefonlarını her türlü hasara karşı teminat altına alırken ücretsiz lojistik ve tamir hizmetinin yanı sıra tam hasar durumunda eşdeğer cihaz ile ikame ediyor.

Türkiye’de sigorta sektörüne küresel bilgi birikimi ve yenilikçi bakış açısıyla öncülük eden AXA Sigorta, Türkiye’de bir ilke imza atarak Cep Telefonu Sigortası ürününü müşterilerine sundu. Şirketin müşteri odaklılık ve inovasyon stratejisine karşılık geliştirilen ürün, hem yeni cihazları hem de hali hazırda kullanımda olan cihazları teminat altına alıyor. Cep telefonunun düşmesi, kırılması, bir kaza sonucunda hasar alması, sıvıyla temas etmesi, yüksek voltajda kalması veya hatalı aksesuar kullanımı sonucu zarar görmesi durumlarında Cep Telefonu Sigortası kapsamında cihazın, ücretsiz lojistik hizmeti ile ve hiçbir ücret ödenmeden tamir edilmesi sağlanıyor. Garanti kapsamı devam eden cihazlar için de onarım yetkili servislerde yapılıyor. Cihazın onarılamaz duruma gelmesi veya çalınması durumunda ise sigortalıya eşdeğer bir cep telefonu temin ediliyor. AXA Sigortalılar Cep Telefonu Sigortası’nın sunduğu avantajlardan faydalanmak için özel çözüm hattını arayabiliyor. AXA Sigorta acentelerinden ve web sitesinden satın alınabilen ürün, HOPİ’den de yüzde 5 paracık hediye ediyor.

‘Sigorta 4.0’ inisiyatifi çerçevesinde müşterilerinin hayatına dokunan, yenilikçi ve sektörde fark yaratan ürünler geliştirdiklerini söyleyen AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan, “Günümüzde dünyanın üçte ikisi cep telefonu ile sürekli bağlantı halinde. Cep telefonları da her geçen gün gelişen özellikleriyle hayatımızda giderek daha fazla yer ediniyor; bankacılıktan iş yazışmalarına kadar günlük hayatımızda pek çok işimizi cep telefonlarımızla hallettiğimizi düşündüğümüzde cihazların zarar görmesi kullanıcılar açısından büyük sorun yaratıyor. Biz de AXA Sigorta olarak dijitalleşme yolculuğumuzda özellikle genç ve çalışan müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştirerek ihtiyaç duydukları her an onların yanında olduğumuzu ortaya koyuyoruz. Türkiye’de sigorta sektöründe bir ilk olan bu ürünü önümüzdeki dönemde yenilikçi çalışmalarımız takip edecek” dedi.

banner362
Yorumlar (0)
banner358
banner339
banner353
18°
parçalı az bulutlu
banner348
Günün Anketi Tümü
Sizce Yeni Sitemiz Nasıl Olmuş?
banner443
banner355
banner359
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner360
Günün Karikatürü Tümü
banner419

Gelişmelerden Haberdar Olun

@