banner315
banner156

Demir Hayat Sigorta'nın yeni pazarlama direktörü Çiğdem Öztabak oldu

banner209

Bireysel ve kurumsal her hizmette, sigortalılarının yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen ve yeni bir sağlık platformuna dönüşmeye hazırlanan Demir Hayat’a sektörün başarılı isimlerinden Çiğdem Öztabak, Pazarlama Direktörü oldu.

Demir Hayat Sigorta'nın yeni pazarlama direktörü Çiğdem Öztabak oldu
banner147

2016 yılında AXA Sigorta’da Dijital Pazarlama Müdürü olarak dijital pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, kampanyaların geliştirilip yönetilmesinde etkin rol alan Çiğdem Öztabak, pazarlama alanındaki 16 yıllık kariyerine, Demir Hayat’ın sigorta sektöründe ivme kazanmasında etkin rol üstlenerek devam edecek.

2002 yılında lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlayan Çiğdem Öztabak, profesyonel kariyerine Akbank’ta başladı.

Öztabak, 2008’de yeni ürün geliştirme çalışmalarını koordine eden, raporlama, iyileştirme, pazarlama, reklam, kampanya faaliyetleri ve ürün gruplarının pazar ihtiyaçları ile iş geliştirmesinden sorumlu olduğu Denizbank’ta KOBİ Bankacılığı Ürün Müdürü görevinde çalıştı. Mobil bankacılıkta ürün geliştirme, pazarlama iletişimi, sosyal medya kampanyaları vb. dijital pek çok alanda başarılı işlere imza atan Öztabak; 2012 yılında Denizbank’ın Dijital Bankacılık biriminin kurucu ekibi arasına seçildi ve Dijital Pazarlama ve Satış Yönetimi Bölüm Müdürü olarak atandı.

Öztabak son olarak AXA Sigorta’da dijital pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, kampanyaların geliştirilip yönetilmesinden sorumlu Dijital Pazarlama Müdürü görevini sürdürüyordu.

DEMİR HAYAT HAKKINDA

Demir Hayat Sigorta 28 Mart 1995’de resmi olarak kurulmuştur. Demir Hayat, 24 Temmuz 1996’da Alman denetim ve belgelendirme kuruluşu olan RWTÜV tarafından denetlenerek, ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk sigorta şirketi unvanını elde etmiştir. 23 Kasım 2016 tarihinde %100 hisse devri ile İngiliz yatırım fonu EMF Capital Partners yönetimine geçmiştir. EMF, gelişen pazarlarda sigorta hizmetlerine odaklanmış bir girişim sermaye yönetim  ve danışmanlık şirketidir. Merkezi Londra’da bulunan EMF’nin İstanbul, Kiev ve Moskova’da temsilcilikleri bulunmaktadır. EMF'nin Birleşik Krallık'taki iştiraki olan EMF Capital (UK) Limited,  Financial Conduct Authority (FCA)  tarafından yetkilendirilmiş ve finansal otorite regülasyonlarına tabi bir şirkettir. Demir Hayat Sigorta, bugün tüm Türkiye’ye yayılan 1600’den fazla anlaşmalı sağlık kuruluşu ile vermiş olduğu kurumsal ve bireysel her hizmette, sigortalıların yaşam kalitesini arttırmayı hedeflemektedir.

banner263
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133