banner315
banner256

Demir Sağlık ve Hayat poliçeleri artık Koalay'da

banner209

Demir Sağlık ve Hayat, yeni bir iş birliğine daha imza atarak dijital varlığını güçlendirdi. Demir Sağlık ve Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerinin teklifi artık koalay.com’dan da alınabilecek.

Demir Sağlık ve Hayat poliçeleri artık Koalay'da
banner147

Anlaşmalı özel hastanelerde fark ödemeden sağlık hizmeti sunan Demir Sağlık ve Hayat, dijital yatırımlarına devam ederek koalay.com ile iş birliği yaptı. Demir Sağlık ve Hayat; SGK anlaşmalı özel hastanelerde hiçbir ücret farkı ödemeden; ihtiyaca ve bütçeye göre belirlenebilen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerini koalay.com aracılığıyla da sunmaya başladı.

Sigorta sektörünün iki deneyimli şirketi Koalay.com ve Demir Sağlık ve Hayat iş birliği ile; sağlık sigortası satın almak isteyenlere internet üzerinden en iyi teklif ile hızlı ve kolay bir şekilde 365 gün 7/24 ulaşabilme ve sigorta poliçesi yaptırabilme olanağı sağlanacak.

HER İHTİYACA VE BÜTÇEYE GÖRE TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI VAR

Tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olanlar, ekonomik bütçe ile sağlık ihtiyaçlarını karşılayabilecek. SGK ile anlaşmalı özel hastaneleri tercih ederken, nitelikli sağlık hizmeti, sigortalının ödemesi gereken fark kısmı hariç (yasal katkı payı 15 TL) olmak üzere ilave ücret ödemeden almak isteyenler için uygun bir çözüm sunulacak.

60 yaş dahil SGK kaydı bulunan herkes için poliçe yapılabiliyor. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, yatarak ve ayakta tedavileri kapsayabiliyor. İsteğe bağlı doğum teminatı da eklenebiliyor.

banner208
Sigortalılar; bu ürünle sunulan diş bakım planı kapsamında yılda bir kere diş muayenesi, diş taşı temizleme ve diş röntgen filmi hizmetinden ücretsiz yararlanabiliyor. Yılda bir defa ücretsiz check-up yaptırabiliyor.

DEMİR SAĞLIK VE HAYAT HAKKINDA

Demir Sağlık ve Hayat 28 Mart 1995’de resmi olarak kurulmuştur. Demir Hayat, 24 Temmuz 1996’da Alman denetim ve belgelendirme kuruluşu olan RWTÜV tarafından denetlenerek, ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk sigorta şirketi unvanını elde etmiştir. 23 Kasım 2016 tarihinde %100 hisse devri ile İngiliz yatırım fonu EMF Capital Partners yönetimine geçmiştir. EMF, gelişen pazarlarda sigorta hizmetlerine odaklanmış bir girişim sermaye yönetim ve danışmanlık şirketidir. Merkezi Londra’da bulunan EMF’nin İstanbul, Kiev ve Moskova’da temsilcilikleri bulunmaktadır. EMF'nin Birleşik Krallık'taki iştiraki olan EMF Capital (UK) Limited, Financial Conduct Authority (FCA) tarafından yetkilendirilmiş ve finansal otorite regülasyonlarına tabi bir şirkettir. Şirketin ticari unvanı Şubat 2019 tarihinde Demir Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. olarak değişmiştir. Demir Sağlık ve Hayat , bugün tüm Türkiye’ye yayılan 1.600’den fazla anlaşmalı sağlık kuruluşu ile vermiş olduğu kurumsal ve bireysel her hizmette, sigortalıların yaşam kalitesini arttırmayı hedeflemektedir.

KOALAY.COM HAKKINDA

Koalay.com BHL’nin (Budget Holdings Limited) Türkiye operasyonlarını yürüten şirketidir. BHL Türkiye ile birlikte Güney Afrika, Birleşik Krallık, Fransa, Singapur, Tayland ve Çin’de faaliyetlerini sürdürmektedir.

BHL grubu 30 yıllık sigortacılık tecrübesiyle birlikte fiyat karşılaştırma alanında dünyada lider şirketlerden birisi olarak bu alanda Birleşik Krallık’ta Comparethemarket.com, Güney Afrika’da Hippo.co.za, Tayland’ta Easycompare.co.th ve Türkiye’de Koalay.com ile faaliyet göstermektedir. Grup aynı zamanda Avusturalya’da Auto&General (autogeneral.com.au) ve Güney Afrika’da Auto&General (autogenl.co.za), Budgetinsurance.co.za, Dialdirect.co.za, Firstforwomen.co.za ve 1life.co.za sigorta şirketlerin sahibi olarak uluslararası sigortacılık sektöründe yerini almaktadır.

banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133