banner139
banner256

Doğa Sigorta çalışanları yıldız gibi parladı

banner209

Doğa Sigorta A.Ş, “Doğa Seninle Parlıyor” konseptiyle Antalya’da gerçekleştirdiği personel toplantısında, çalışanlarını adeta bir yıldız gibi ağırladı. Çalışanlara “Hepiniz yıldızsınız” yaklaşımı sunulan toplantıda, Doğa Sigorta A.Ş’nin sergilediği başarılı büyüme performansının arkasında örnek bir takım çalışması ve takım ruhunun olduğuna vurgu yapıldı.  Konseptin bir parçası olarak tüm çalışanların isimleri bir yıldızın içerisinde fuaye alanında sergilendi. Çalışanlar, toplantıya sürpriz olarak flash-mob aracılığıyla katılan Antalya Devlet Opera ve Bale sanatçılarıyla şarkılar söyleyerek aynı sahneyi paylaştı. Çalışanlar arasından yılın en iyi performans gösterenlere plaketleri verilirken, bütün çalışanların katıldığı çekilişle Türkiye ve yurt dışında tatil, gezi organizasyonu gibi sürpriz hediyeler dağıtıldı.

Doğa Sigorta çalışanları yıldız gibi parladı
banner147

Doğa Sigorta A.Ş, 16-18 Şubat tarihleri arasında “Doğa Seninle Parlıyor” konseptiyle Antalya’da Voyage Belek Golf & Spa Hotel’de düzenlediği personel toplantısında, Türkiye’nin tüm bölgelerinden katılan çalışanlarını ağırladı. 250 kişilik katılımın olduğu toplantı, Afrin'de şehit düşen askerlerimiz için saygı duruşu ile başladı.

Doğa Sigorta A,Ş Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı’nın açılış  konuşmasıyla ile devam eden toplantıda, Genel Müdür Coşkun Gölpınar, Hasar ve Hukuktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Ercan Kösoğlu, Satış ve Bölgelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Adnan Mehmet Sığın, Teknikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tümer ve  Anadolu Bölgelerinden Sorumlu Satış Grup Müdürü Vedat Özer’in sunumlarıyla şirketin 2017 yılında edindiği başarıları çalışanlarla paylaşıldı. 

Kırmızı: “Takım çalışması başarıda en büyük etken”

Konuşmasında tüm çalışanların şirket için bir bütün olduğunu vurgulayan Doğa Sigorta A,Ş Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı, çalışanlar arasındaki takım çalışmasının şirketin edindiği başarıların arkasındaki en büyük etken olduğuna işaret etti. Kırmızı, A’dan Z’ye tüm çalışanların Doğa Sigorta A.Ş için çok değerli olduğunun mesajını vererek, takım ruhunun başarıya giden yoldaki en önemli unsur olduğuna değindi.

Gölpınar: “Gözle görülür bu başarı tesadüf değil”

Yaptığı sunumla Doğa Sigorta A.Ş’nin 2017 yılında sektörde 15’inci sıradan 9’uncu sıraya yükseldiğini gözler önüne seren Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar ise, bu başarıyı rakamlarla ortaya koydu. Gölpınar, takım ruhunun yanı sıra bireysel motivasyonun önemini vurguladı

Antalya Devlet Opera ve Bale sanatçılarıyla aynı sahnede

Sunumların yapıldığı sırada, çalışanlar birlikte şarkı söyledikleri sürpriz bir organizasyonla karşı karşıya kaldı. Toplantı salonunda mikrofonların sesi kısılarak, çevreden opera sesleri yükselmesiyle, Antalya Devlet Opera ve Bale sanatçıları, flash-mob aracılığıyla toplantıya dahil oldu. Çalışanların şarkılara eşlik etmesiyle birlikte toplantıda adeta bir müzik şöleni yaşandı.

En iyiler ödüllendirildi

en iyi performansını sergileyen 5 çalışana, 2017 yılında kampanya bazında performanslara göre plaketler dağıtıldı. Çalışanlar, yapılan çekilişlerle yurt içi ve yurt dışı seyahat ve tatil paketi gibi sürpriz hediyelerle ödüllendirildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2018, 21:32
banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133