banner139
banner156

Doğa Sigorta, hasar anında müşterisinin yanında

banner209

Sigortalılarının mağduriyetini gidermeyi öncelik edinen Doğa Sigorta, Kahramanmaraş’taki bir sigortalısının fabrikasında çıkan yangının yaralarını hızlıca sardı. Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar ile Genel Müdür Yardımcısı A. Ercan Köseoğlu, bizzat Kahramanmaraş’a giderek firma sahibine geçmiş olsun dileklerini iletti ve avans çekini takdim etti.

banner147

Doğa Sigorta, hasar anında hızla harekete geçerek sigortalılarını yalnız bırakmıyor. Sigortalılarının mağduriyetini gidermeyi işin eksenine koyan Doğa Sigorta, zor durumdaki sigortalılarını rahatlatmak için hasarlarını anında ödüyor.

Yakın zamanda Doğa Sigorta, hasar konusundaki uzmanlığını ve güvenilirliğini Kahramanmaraş’ta çıkan bir yangında kanıtladı. İki yıldır Doğa Sigorta güvencesinde olan sigortalı Reel Mensucat Sanayi bünyesindeki Süs İplik Tekstil’de 3 Ekim tarihinde akşam saatlerinde çıkan yangın sonucunda, firmanın hallaç ve depo bölümü zarar gördü. Bunun üzerine Doğa Sigorta, özellikle ülkece içinde bulunduğumuz ekonomik koşullarda müşterisinin mağdur olmaması için, gerekli ekspertiz ve hasar araştırması akabinde hemen harekete geçti.

18 Ekim’de Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar ile Hasardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı A. Ercan Köseoğlu, bizzat Kahramanmaraş’a giderek firma sahibine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında firma sahibine avans çeki takdim edilerek, hızlı bir şekilde sigortalının teminatları da yenilendi.

Reel Mensucat Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Elbistanlı, bu anlamlı ziyaret eşliğinde, böyle bir ekonomik süreçte bu kadar hızlı gelen ödeme için, Doğa Sigorta yöneticileri şahsında tüm şirket çalışanlarına teşekkürlerini sundu. Sigorta yaptırmanın asıl öneminin bu tür talihsiz durumlarda ortaya çıktığını, organizasyonel ve maddi profesyonel desteği anında görmenin, Doğa Sigorta’ya güvenlerini bir kez daha pekiştirdiğini belirtti. Ülkenin geçtiği ekonomik süreçte, yerli ve milli bir sigorta şirketi olarak Doğa Sigorta’nın yaralarını hem ruhen hem de maddi olarak sarma hız ve samimiyeti karşısında, kuvvet bulduklarını aktardı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 13:57
banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133