banner206

banner156

Dolarını Bozdur Makbuzu Getir, Konut Poliçen Bedava...

banner209

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı sonrasında esnafın düzenlediği çeşitli dolar bozdurma kampanyalarına Ardahan esnafı da eklendi. Ardahan merkezde bir sigorta şirketi dolar bozdurma kampanyası gerçekleştirdi ve dolarını bozdurana konut poliçesini hediye etti. 

Dolarını Bozdur Makbuzu Getir, Konut Poliçen Bedava...
banner199
banner79

banner208
Dolarını bozdurup dekontunu sigorta şirketine getiren herkese, konut poliçesi ücretsiz olarak yapılacak.
Kampanyanın başladığını belirten sigorta şirketi sahibi Aytaç Ulutaş, Ülkemize sahip çıkmak zorundayız. Gün birlik günü, siyaset yapma günü değil diyerek, Dolarını bozup getirene konut poliçesinin sigorta şirketi tarafından hediye edileceğini ifade etti.
Ulutaş, "Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozmak için bizim de küçük bir katkımız olsun dedik. Bu ülke hepimizin ve bizde küçük esnaf olarak elimizden gelen her şeyi yaparak elimizi taşın altına koyduk. Hepimiz bu vatana sahip çıkmalıyı ve dış güçlerin bu oyununu bozmalıyız. Bu nedenle biz de devletimize ve ekonomiye katkı sunmak için dolarını bozdurup dekontunu getirene konut poliçesini 'Ev Sigortası' hediye olarak vatandaşımıza sunmaktayız. Devletimizin ve hükumetimizin sonuna kadar arkasında ve yanındayız. Hep beraber bu ekonomik krizin üstesinden geleceğiz. Biz biriz ve beraber bir bütünüz. Sonuçta biz Türkiye'yiz." Şeklinde konuştu.

Haberler.com

banner263
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner78

banner91

banner317

banner133