banner315
banner156

Fırat Kuruca yerinde duramıyor! EGM başkanlık koltuğuna da oturdu

banner209

AvivaSA’nın tecrübeli ve başarılı CEO’su Fırat Kuruca, başarısını katlayarak kariyer hayatına devam ediyor. Kuruca, Emeklilik Gözetim Merkezi’nin (EGM) yeni yönetim kurulu başkanlık koltuğuna oturmayı da başardı.

Fırat Kuruca yerinde duramıyor! EGM başkanlık koltuğuna da oturdu
banner147

2017 yılında Genel Müdür Yardımcılığı görevinden ayrılarak, Genel Müdür koltuğuna oturan Fırat Kuruca’nın başarılı bir şekilde yükselişi devam ediyor. AvivaSA Emeklilik ve Hayat’ta CEO koltuğunda oturan Kuruca’nın yeni görevi belli oldu. Emeklilik Gözetim Merkezi (EGM) yeni yönetim kurulu başkanı uzun zamandır merak ediliyordu. Gelen taze bilgilere göre EGM Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Kuruca Oldu.

SABANCI HOLDİNG ORTAKLIĞI İLE KURULDU

banner208
2007 tarihinde Türkiye’de faaliyetlerine başlayan sigorta girişiminin Sabancı Holding desteğiyle kuruldu. Sabancı Holding ve Aviva ile ortaklaşa kurulan AvivaSA, kendi altında birçok iştirak kurarak başarılı adımlar atmayı sürdürüyor. Fırat Kuruca’nın başarılı yerlere getirdiği AvivaSA, 18 şirketin üye olduğu EGM’de de boy gösterecek.

BÜTÜN ŞİRKETLER EŞİT OLACAK

AvivaSA CEO’su ve EGM Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Kuruca’nın yapacakları arasında ilk olarak şirketlerin eşit temsili olacak. Kuruca, EGM Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildikten sonra EGM’nin hedefleri hakkında da bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, “EGM olarak, yeni BES tasarımında hem katılımcı haklarının korunması hem de sektördeki tüm şirketlerin eşit temsili için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dendi.

banner263

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner81

banner213

banner135

banner55

banner333

banner78

banner91

banner317

banner133