Garenta ve Marm Assistance İşbirliği

“Uzun dönem,kısa dönem ve saatlik araç kiralama” modelleriyle sektöre farklı bir anlayış getiren Garenta, assistans hizmetlerini, yol yardım ve teknik destek konusunda uzman Marm Assistance’a emanet etti.

Garenta ve Marm Assistance İşbirliği

Sigortahaber.com.tr - “Uzun dönem,kısa dönem ve saatlik araç kiralama” modelleriyle sektöre farklı bir anlayış getiren Garenta, assistans hizmetlerini, yol yardım ve teknik destek konusunda uzman Marm Assistance’a emanet etti. Yeni dönem için el sıkışan iki kurum, işbirliklerine operasyon ekiplerinin eğitimiyle Marm Akademi’de start verdi. Fark yaratan bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefleyen Garenta ve Marm, gerek teknolojik gerekse dijital alt yapı çalışmalarını tamamlayarak, yakın zamanda birlikte hizmet vermeye başlayacak.

Avrupa ve Orta Doğu’nun önemli asistans şirketlerinden biri olan Marm Assistance’ın hizmet verdiği diğer firmalara bir göz atalım…

Avrupa ve Orta Doğu’nun önemli asistans şirketlerinden biri olan Marm Assistance’ın otomotiv sektöründe hizmet verdiği markalar:

FORD

AUTOLAND

IVECO

PIRELLI PROMETEON

MAN

BORLEASE

KOSİFLER

INTERCITY

TEMSA

AVEC RENT A CAR

OPEL
MERCEDES

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER