banner143
banner156

Groupama Sigorta, Acentelerine El Clasico Keyfi Yaşattı.

banner209

Groupama, Kasko - Konut - Ferdi Kaza - Sağlık branşlarında düzenlediği kampanyada,büyüme kriterlerine göre üretim artışı gösteren acentelerini Barselona seyahati ile ödüllendirdi.

Groupama Sigorta, Acentelerine El Clasico Keyfi Yaşattı.
banner199

Groupama Sigorta, başarılı acenteleriyle kampanya gezilerine hız kesmeden devam ediyor. Yıl içerisinde Pattaya, Belgrad, Venedik gibi dünyanın farklı noktalarına acente gezileri düzenleyen Groupama, Kasko - Konut - Ferdi Kaza - Sağlık branşlarında düzenlediği kampanya kapsamında büyüme kriterlerine göre üretim artışı gösteren acentelerini Barselona’ya götürdü. 5-7 Mayıs tarihlerinde Groupama ekibi ve acenteleri şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezmenin yanı sıra, Barcelona-Real Madrid arasında oynanan, dünyanın en önemli derbilerinden olan El Clasico keyfini de birlikte yaşadı. Ligi şampiyon olarak tamamlayan Barcelona’nın ünlü Camp Nou stadını hıncahınç dolduran tutkulu taraftarlar arasında bu müthiş atmosferi yaşamış olmak acenteler için de eşsiz bir deneyim oldu.

banner208

Yıl boyunca düzenlediği birçok yurtiçi ve yurtdışı organizasyonda acenteleriyle bir araya gelen Groupama, gerçekleştirdiği seyahatlerle yeni yerleri keşfetme fırsatı sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2018, 00:30
YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner213

banner135

banner203

banner64

banner78

banner133