banner143
banner156

Groupama’dan Cebinizdeki Sağlık Asistanı Healpy

banner209

Sigorta sektörünün önemli oyuncularından Groupama, sağlıklı yaşamı destekleyen uygulamaları bir arada sunan yeni bir mobil uygulama geliştirdi. IOS ve Android’e uyumlu olan Healpy; Adım Adım Sağlık bölümüyle kullanıcılarını yürümeye teşvik ederken, Lıkır Lıkır Sağlık bölümüyle de günde tüketilmesi gereken su miktarına ulaşma konusunda rehberlik yapıyor. Herkese açık olan uygulama; yakındaki nöbetçi eczaneleri listeleme, doktor randevularını takip etme, ambulans çağırma gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Groupama’dan Cebinizdeki Sağlık Asistanı Healpy
banner205

Groupama, sağlıklı yaşam alanında rehberlik veren ve herkese olan açık yeni mobil uygulaması Healpy ile özellikle su içme ve adım atma konusunda kullanıcıları yönlendirirken günlük hayatta sağlık konusunda ihtiyaç duyulan bilgilere de kolayca ulaşımı sağlıyor.

Healpy’de “Lıkır Lıkır Sağlık” bölümünde boy, kilo vb bilgilerin girişiyle günlük içilmesi gereken su miktarı ve zamanlaması sunuluyor. Gün içinde güncellenerek hedef su tüketimi takip edilebiliyor. Uygulamadaki “Adım Adım Sağlık” da atılan adımları sayarak kullanıcıları hareket etmeye teşvik ediyor. Bunun için IOS Sağlık veya Android Google Fit izinlerini vermek yeterli. Atılan adımlara göre kazanılan ve arkadaşlarla paylaşılabilen rozetler de motivasyonu artırmak için tasarlandı.

banner208
Uygulama üzerinden nöbetçi eczanelerin kolayca listelenmesi de uygulamayı cazip kılan özellikler arasında yer alıyor. Ayrıca kullanıcılar hastane ve doktor randevularını takip edebiliyor, kolayca özel sağlık sigortası teklifi de alabiliyor.

Groupama müşterileri için daha fazlası da Healpy’de …

Groupama bireysel sağlık sigorta müşterisi olanlar Healpy üzerinden tüm poliçe bilgilerine 7/24 cep telefonundan ulaşabiliyorlar. “Poliçem” menüsünden poliçe detayları, sağlık harcamaları, kalan limitler ve ücretsiz yararlanabileceğin bütün avantajlar kolaylıkla görülebiliyor. Groupama müşterilerine “Anlaşmalı Sağlık Kurumlarını” da en uygun lokasyon ve kategoriye göre listeleyen uygulama; “7/24 Doktorum” ile doktorlarımızla görüntülü konuşma ve mesajlaşma hizmeti sunuyor. “Ambulans” hizmeti tek tuşla bulunulan konuma yönlendirilebiliyor. Bunların yanı sıra “Diş Paketi” hizmetinden ücretsiz ve kolayca faydalanmayı; “Müşteri Hizmetlerine” kolayca erişimi sağlıyor.

Groupama HakkındaFransa'nın en büyük müşterek(mutual) sigorta şirketi olan Groupama; başta İtalya, Portekiz, Slovekya, Türkiye, Yunanistan, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Çin, Vietnam ve Tunus olmak üzere 11 ülkede güven yaratan sigortacılık anlayışı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Tüm dünyada 34 bin çalışanı ile 13 milyon müşterisine hizmet sunmaktadır. 1959 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren şirket özellikle kasko, ev bakım, tarım ve sağlık sigortalarında müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı ve yenilikçi çözüm sunma yaklaşımıyla çalışmaktadır.

YORUM EKLE
banner71
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner203

banner64