Groupama’dan Kasko Teklifiniz 3 dakikada hazır!

Groupama yenilenen web sitesiyle kullanıcılarının işlemlerini daha kısa sürede yapmasına yardımcı oluyor.

Groupama’dan Kasko Teklifiniz 3 dakikada hazır!

Sigorta sektörü hakkında en güncel bilgilere ulaşabildiğiniz Groupama web sitesi, 3 dakikada kasko teklifi vererek zaman kazandırıyor. Kullanıcıların daha hızlı teklif ve geri bildirim alması için tasarlanan yeni teklif bölümünde, kullanıcılar günün her saatinde web sitesinden kasko, konut, sağlık veya hayat poliçeleri için teklif alabiliyorlar.

Kullanıcılara kolay erişim sağlamak amacıyla yenilenen web sitesi için hazırlanan site haritasında ihtiyaçları belirlemek adına acentelere ve müşterilere çeşitli sorular soruldu. Yaklaşık 355 görüşmenin yapıldığı ve 240 sorunun sorulduğu çalışma sonucunda site son halini aldı.

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden Groupama; özellikle kasko, ev bakım, tarım ve sağlık sigortalarında müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı ve yenilikçi çözüm sunma yaklaşımıyla çalışıyor.  

Groupama’dan Hızlı Kasko Teklifi

Yeni web sitesi ile birlikte Groupama Kasko tekliflendirmesinde bir yenilik gerçekleştirdi. Groupama.com.tr üzerinden TCKN, PLAKA ve Araç bilgileriniz ile 3 dakika içerisinde kasko teklifinizi hazırlayabilirsiniz.

Siz de Groupama’dan kasko sigortası teklifi almak için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2018, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER