Güzelleşeyim derken neredeyse ölüyordu

Yalova’nın Çınarcık ilçesinde yaşayan genç kadın röfle yaptırmak isterken neredeyse ölüyordu. Bayram yoğunluğu nedeniyle saçlarına boya sürülen ve yedi saat boyunca kafasında boya bekletilen kadın biraz daha geç kalınsa neredeyse ölecekti.

Güzelleşeyim derken neredeyse ölüyordu

Yalova’nın Çınarcık ilçesinde yaşayan Sinem G. Ramazan Bayramı için röfle yaptırmak istedi. 45 dakika sürmesi gereken röfle işlemi 7 saat sürünce büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğunu fark etti.

Saçlarına sürülen boyanın kısa bir süre sonra yıkanması gerekirken bayram yoğunluğu mazeretiyle yedi saat boyunca saçlarında kaldı ve sonuç olarak genç kadının saçları yandı. Eve giden genç kadının bir süre sonra başta gözleri olmak üzere yüzünün çeşitli yerleri şişmeye başlayınca hemen hastahane’ye gitti. İki gün boyunca görmekte güçlük çeken kadın toparlandıktan sonra kuaförden şikayetçi oldu.

İKİ GÜN BOYUNCA GÖRME KAYBI YAŞADIM

Kuaför tarafından mağdur olduğunu iddia eden Sinem hanım şu sözlere yer verdi; Bayram dolayısıyla saçıma röfle yaptımak istedim. Kuaföre gittiğimde röfle işlemi başladı fakat o sırada yaklaşık 4 müşteri daha geldi. Benim saçlarıma bir işlem yaptıktan sonra diğer müşterilere de farklı işlemler uygulamaya başlandı. Saçıma sürülen boya yaklaşık yedi saat boyunca dururken benden sonra gelen müşterilerin işleri bitirilip gönderildiler. Zaten daha kuaför salonundayken bir şeyler olmaya  başladı boynumu hareket ettiremiyordum. Sonunda yüzümdeki şişmelerden dolayı hastahaneye kaldırıldım’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 13:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER