banner156

Han Broker, kefalet sigortaları (surety bonds) semineri İstanbul’da gerçekleşti.

Han Brokerlik kefalet sigortaları (surety bonds) semineri, Han Broker Londra Temsilcisi ve İcra Kurulu Üyesi John Mitchell, Barents Re ve Başaran & Şahan Hukuk Bürosu’nun katkılarıyla 11.04.2018 tarihinde Radisson Blue Asia İstanbul Otel’de düzenlendi.

Han Broker, kefalet sigortaları (surety bonds) semineri İstanbul’da gerçekleşti.

Türk sigorta sektörünün önde gelen 13 şirketinden toplam 35 katılımcıyla gerçekleşen seminerin açılış konuşmasını yapan, Han Broker yönetici ortağı Cem S. Çelen, genç ancak toplamda 80 yıla yaklaşan bir tecrübeye sahip olduklarını ve bu tecrübeyi iş ortakları için yenilikçi ve fark yaratan çözümler üretmede kullanmayı amaçladıklarını dile getirdi. Bu bağlamda, son dönemde tekrar gündeme gelen ve Han Brokerliğin en önemli uzmanlık alanlarından olan kefalet sigortları (surety bonds) konulu bu seminerle, iş ortakları için daha net bir resim oluşturmayı hedeflediklerini söyledi.

Başaran & Şahan Hukuk Bürosundan Avukat Melike Pelister, güncel mevzuat konusunda katlımcıları bilgilendirdi. Han Broker Londra Temsilcisi ve İcra Kurulu Üyesi John Mitchell, kefalet sigortaları (surety bonds) ve çeşitleri hakkında temel bilgileri paylaştı. Barents RE surety bonds underwriterı Luis  Fernandez ise reasürör tarafındaki süreç ve işleyiş ile global piyasalardaki genel durum hakkında katılımcılara değerli bilgiler sundu. Son olarak Han Broker kurucu ortağı ve genel müdürü Gökhan Toksoy, Türkiye’deki kefalet sigortları (surety bonds) potansiyeli hakkında rakamlar paylaşarak Han Brokerliğin bu konudaki çözümleri hakkında bilgi verdi. Seminer katılımcıların soruları ve bunların cevaplandırılmasıyla sona erdi.

banner149
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56

banner62

banner135

banner64

banner78